Z Kartą Dużej Rodziny zapłacisz nawet 8% taniej. Aby skorzystać z oferty prześlij nam numer swojej KDR na adres mailowy sklep@edinos.pl. W odpowiedzi przekażemy Ci kod promocyjny wartości 8% na pełny asortyment sklepu. Liczba kodów promocyjnych ważna jest do wyczerpania zapasów. Skorzystaj już teraz!

Warto wiedzieć:

Karta Dużej Rodziny 

Karta Dużej Rodziny stwarza okazje do kupowania po atrakcyjnych cenach. W Edinos.pl jest ona honorowana w ten sposób, że na wybrane produkty otrzymujesz nie 5, ale aż 8% rabatu! Dzięki temu kupowanie mebli w celu poprawienia komfortu Twojej rodziny staje się czystą przyjemnością. Możesz w ekonomiczny i łatwy sposób zrealizować marzenia o pięknych wnętrzach i sprawić, by przestrzeń, którą użytkujecie, stała się wyjątkowa. Jeżeli masz przynajmniej trójkę dzieci, wykorzystaj system zniżek, ponieważ Karta Dużej Rodziny gwarantuje Ci atrakcyjną cenę, bez względu na Twoje dochody. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją, w której znajdziesz meble uniwersalne – praktyczne półki, szafy i regały. Dedykowany dużym rodzinom asortyment mebli prezentuje wygodne łóżka, krzesła i biurka, które pomogą Ci stworzyć komfortowe sypialnie, a także praktyczne kąciki do odrabiania lekcji lub pracy zdalnej. Szukaj mebli 2w1, które mają podwyższoną funkcjonalność i pomagają przechować więcej rzeczy, jak pufy ze schowkiem czy stoliki kawowe. W ten sposób maksymalnie wykorzystasz przestrzeń, poprawiając warunki życia swojej rodziny. Wykorzystuj ścienne półki i wąskie komody, które pomogą Ci zapanować nad chaosem i wprowadzą pożądaną organizację, jednocześnie nie przytłaczając wnętrza. Przekonaj się, jak łatwo można poprawić funkcjonowanie na co dzień, mając nawet kilkoro dzieci. 

Tanie zakupy w Edinos.pl przy użyciu Karty Dużej Rodziny

W jaki sposób skorzystać z promocyjnej ceny?

Najpierw prosimy o przesłanie na adres mailowy sklep@edinos.pl numeru Karty Dużej Rodziny. Szybko odeślemy Ci kod rabatowy, który będziesz mógł wykorzystać podczas transakcji na cały asortyment sklepu Edinos.pl. Kiedy dostaniesz 8% zniżkę, wybierz potrzebne meble i dodaj je do swojego koszyka. W polu rabatowym wpisz przesłany przez nas numer – od razu zobaczysz mniejszą wartość całej transakcji.

Warto sięgać po możliwość okazyjnej ceny już teraz, ponieważ liczba kodów promocyjnych jest ważna tylko do wyczerpania zapasów. To naprawdę się opłaca, dlatego dla dobra swojej rodziny skorzystaj z takiego rozwiązania. Ciesz się codziennością, wypełnioną uśmiechem najbliższych, ale nie pozwól, by mieszkało się Wam niewygodnie. Zadowolenie wszystkich członków rodziny to podstawa udanych relacji, dlatego już teraz sprawdź, jakich mebli Wam brakuje i zrób niespodziankę swoim ukochanym.