Warto wiedzieć:

Edinos.pl prezentuje łóżka sosnowe, które cechują się wyjątkową odpornością na mechaniczne uszkodzenia i wykazują ogromne właściwości antyalergiczne. Te wdzięczne meble stanowią plastyczny dodatek w aranżacji sypialni, ponieważ świetnie łączą się ze szkłem i glazurą, dzięki czemu sprawdzają się w różnorodnej stylistyce wnętrz. Drewniane łóżka są ponadczasowe. Sosnowe łóżka to meble z tradycją, które były, są i zawsze będą popularne. To przede wszystkim trwałe produkty, których surowiec reprezentuje bliskość człowieka i natury.

Łóżka sosnowe w Edinos.pl regulują stopień wilgoci w sypialni i nie przyciągają kurzu. To wyjątkowo przyjazny surowiec, na który warto postawić, zwłaszcza w urządzaniu dziecięcej przestrzeni. Oferta przedstawia wykonane z drewna sosnowego łóżka pojedyncze i podwójne, które doskonale wpisują się w każdy trend. Wysublimowany kształt ram i lite drewno prezentują łóżka sosnowe w klasycznej, nieskomplikowanej geometrii, które nie zabierają przestronności wnętrzu i budują w nim naturalny, przyjazny klimat.

Odrębny rodzaj w tej kategorii stanowią sosnowe modele dla dzieci. Wśród nich modele piętrowe, które są znakomitym rozwiązaniem dla pokoi o małym metrażu. Zachwycają designem i gwarantują najwyższy poziom wypoczynku maluchów. To miejsce snu, zabawy i atrakcji, w którym zadbano o każdy szczegół. Sam decydujesz, po której stronie ma wisieć drabinka. Możesz także dobrać do kompletu poręczną szufladę, a łóżka zdemontować i z 1 stworzyć 2 odrębne. To modele, które posiadają w cenie wygodne, klimatyzujące materace.

Łóżka z drewna sosnowego – naturalna wytworność

Sosnowe łóżko to świetny materiał na stylizację sypialni skandynawskiej – ponadczasowego nurtu, który stawia na swojskość, naturę i wygodę. Nic nie zastąpi w sypialni zapachu świeżego drewna. W Edinos.pl prezentujemy modele niepowtarzalne i naturalnie piękne. Odcień sosny rozjaśnia wnętrze, a lite drewno jest tak wypolerowane, że stanowi idealną i gładką powierzchnię ram. Wszystkie modele dopracowano z dużą starannością, zwracając w procesie tworzenia uwagę na każdy szczegół.

Solidne konstrukcje drewnianych łóżek sosnowych, które są dodatkowo wzmocniono okuciem i zespojono mocnymi śrubami. Drewniany wspornik od spodu łóżka w kształcie litery T to extra zabezpieczenie. Sosnowe łóżko z pojemnikiem ma system siłowników gazowych, ułatwiający swobodne otwieranie. Niewątpliwą zaletą mebli sosnowych jest to, że są wykonane z naturalnego, ekologicznego materiału przyjaznego człowiekowi. Łóżka z drewna sosnowego, sprawiają, że czujesz się bliżej natury i efektywniej wypoczywasz.

Edinos.pl – łóżka sosnowe w ofercie sklepu

Wszystkie produkty mają 10-letnią gwarancję. Każde łóżko sosnowe jest opatrzone 100-dniową karencją, podczas której możesz zaakceptować produkt lub go zwrócić. Gwarantujemy jednak, że zakup sosnowego łóżka nie rozczaruje i szybko się do niego przekonasz. Taki produkt dojeżdża do Ciebie w ciągu 2-3 dni, o ile jest w magazynie i montujesz go bardzo łatwo.

To, co wyróżnia nasze łóżka sosnowe to specjalny certyfikat Edinos Standard DSI 804, który potwierdza, że dokładnie sprawdziliśmy źródło pochodzenia surowców. Dla nas muszą one być pozyskiwane z poszanowaniem praw natury. Cena odzwierciedla pracę rąk ludzkich, wysoką jakość i doświadczenie w tworzeniu takich mebli. Możliwy jest zakup ratalny. Łóżka sosnowe to produkty, na które warto zwrócić uwagę, ponieważ to drewno, które dba o zdrowy sen.