Komody w kolorze szary, popiel lub grafit.

Warto wiedzieć:

Jest mnóstwo sposobów na to, aby odmienić wnętrze domu i nadać mu zupełnie indywidualnych cech. Często zdarza się, że nie chcemy przeprowadzać gruntownego remontu, ponieważ nie mamy na to czasu i środków. Kiedy potrzebujemy zmiany, dobrze jest wprowadzić elementy wyposażenia do naszego mieszkania, które wpłyną na jego funkcjonalność oraz atrakcyjniejszy wygląd. Jeśli chodzi o aranżacje mieszkań to wiele osób sugeruje się obowiązującymi trendami. Oczywiście może być to dobra wskazówka i pomysł na szukanie inspiracji, jednak to my jako domownicy dokonujemy ostatecznego wyboru i stawiamy na te rozwiązania, które sprawdzą się w naszej sytuacji. Każdy potrzebuje pojemnej komody, w której będzie mógł pomieścić drobiazgi lub ważne dla siebie przedmioty. Czasami w komodach trzymamy istotne dokumenty. To mebel praktyczny i potrzebny w każdym domu. W poniższej kategorii można znaleźć komody szare w stylu minimalistycznym, w których designie nie znajdziemy nic zbędnego.

Szara komoda o różnorodnym zastosowaniu czyli oroste fronty oraz neutralna kolorystyka pozwalają nadać wnętrzu spokojnego charakteru. Są idealnym wyborem do sypialni, gdzie potrzebujemy mebla, w którym pochowamy bieliznę czy pościel. To dobra alternatywa, która może być uzupełnieniem garderoby.

Komody szare w nowoczesnych wnętrzach i uporządkowanie przestrzeni.

Komoda w kolorze popiel lub grafit również sprawdza się w przedpokojach i salonach, bo pomieści wszystko, czego używamy dosyć często i chcemy mieć zawsze pod ręką. Taki prosty mebel daje duże poczucie uporządkowania i pozwala nie skupiać uwagi na zbędnych elementach. Sprzyja to koncentracji i odpoczynkowi. Może okazać się bardzo praktycznym wyborem do wielu mieszkań, gdzie domownicy chcą uporządkować swoją przestrzeń, ale zależy im na zachowaniu minimalistycznego charakteru wnętrza.

Miejsce na zabawki, czyli komoda w pokoju dziecięcym.

To odpowiedź na potrzeby wielu osób, które cenią sobie stabilną konstrukcję i rzetelne wykonanie. Solidność oraz prosty design pozwalają cieszyć się meblem przez długi okres. Są również doskonałym uzupełnieniem pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, gdzie ilość zabawek w każdym miejscu może przytłaczać dorosłych. Znalezienie dla nich miejsca w prostej komodzie jest rozwiązaniem łatwym i rozwiązującym kłopot bałaganu. Dzieci w każdym wieku polubią łatwość korzystania z niej i chętniej będą sprzątać.