Warto wiedzieć:

Jest mnóstwo sposobów na to, aby odmienić wnętrze domu i nadać mu zupełnie indywidualnych cech. Często zdarza się, że nie chcemy przeprowadzać gruntownego remontu, ponieważ nie mamy na to czasu i środków. Kiedy potrzebujemy zmiany, dobrze jest wprowadzić elementy wyposażenia do naszego mieszkania, które wpłyną na jego funkcjonalność oraz atrakcyjniejszy wygląd. Jeśli chodzi o aranżacje mieszkań to wiele osób sugeruje się obowiązującymi trendami. Oczywiście może być to dobra wskazówka i pomysł na szukanie inspiracji, jednak to my jako domownicy dokonujemy ostatecznego wyboru i stawiamy na te rozwiązania, które sprawdzą się w naszej sytuacji. Każdy potrzebuje pojemnej komody, w której będzie mógł pomieścić drobiazgi lub ważne dla siebie przedmioty. Czasami w komodach trzymamy istotne dokumenty. To mebel praktyczny i potrzebny w każdym domu. W poniższej kategorii można znaleźć komody szare w stylu minimalistycznym, w których designie nie znajdziemy nic zbędnego.

Szara komoda o różnorodnym zastosowaniu czyli oroste fronty oraz neutralna kolorystyka pozwalają nadać wnętrzu spokojnego charakteru. Komody z szufladami w szarym kolorze są idealnym wyborem do sypialni, gdzie potrzebujemy mebla, w którym pochowamy bieliznę czy pościel. Komoda to dobra alternatywa, która może być uzupełnieniem garderoby.

Komody szare w nowoczesnych wnętrzach i uporządkowanie przestrzeni.

Komoda w kolorze popiel lub grafit również sprawdza się w przedpokojach i jako komoda do salonu, bo pomieści wszystko, czego używamy dosyć często i chcemy mieć zawsze pod ręką. Taki prosty mebel daje duże poczucie uporządkowania i pozwala nie skupiać uwagi na zbędnych elementach. Sprzyja to koncentracji i odpoczynkowi. Odcień szarości może okazać się bardzo praktycznym wyborem do wielu mieszkań, gdzie domownicy chcą uporządkować swoją przestrzeń, ale zależy im na zachowaniu minimalistycznego charakteru wnętrza.

Miejsce na zabawki, czyli szara komoda w pokoju dziecięcym.

Komoda to odpowiedź na potrzeby wielu osób, które cenią sobie stabilną konstrukcję i rzetelne wykonanie. Solidność oraz prosty design pozwalają cieszyć się meblem przez długi okres. Komody w szarym kolorze są również doskonałym uzupełnieniem pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, gdzie ilość zabawek w każdym miejscu może przytłaczać dorosłych. Znalezienie dla nich miejsca w prostej komodzie jest rozwiązaniem łatwym i rozwiązującym kłopot bałaganu. Dzieci w każdym wieku polubią łatwość korzystania z komody i chętniej będą sprzątać.