Warto wiedzieć:

Jak wyposażyć dziecięcy pokój w meble, które stworzą harmonijny klimat? Rozwiązanie znajdziesz w tej kategorii produktów sklepu Edinos.pl. Skandynawskie meble dla dzieci dostępne w naszej ofercie, choć prezentują jasne fronty i proste linie są jednocześnie studnią inspiracji w dziecięcych aranżacjach.

W tym trendzie kluczowy jest kolor. Fronty naszych skandynawskich mebli są neutralne i rozświetlone, dzięki czemu stworzysz przejrzysty pokój dla dziecka. Zobacz, że w asortymencie mebli w tej kategorii masz do czynienia gównie z odcieniami bieli i jasnego drewna. To charakterystyczne łączenie barw, które trafnie definiuje wspomniany styl. Nasze meble skandynawskie mają bowiem sprzyjać koncentracji dziecka, a jego pokój wyróżniać się spójnością i balansem.

W sklepie Edinos.pl doskonale wiemy, co w pokoju malucha liczy się najbardziej? Praktyczność, która mocno wybija się na pierwszy plan. W asortymencie naszego sklepu masz szeroki wybór praktycznych i funkcjonalnych mebli skandynawskich przeznaczanych do pokoju dziecięcego w postaci biurek z nadstawką lub dodatkowymi półkami oraz komód i łóżek z niezliczoną ilością szuflad. Nasze skandynawskie meble dla dzieci wykorzystują przestrzeń do maksimum. To pojemne szafy, które wyróżniają sprytne rozwiązania. Dzięki temu nawet w małym pokoiku malucha wyodrębnisz dodatkowe miejsce do pracy.

Skandynawskie meble dla chłopca i dziewczynki w ofercie Edinos.pl

Magia mebli w stylu skandynawskim polega na tym, że są neutralne, do zastosowania zarówno w dziecięcym pokoju chłopca, jak i dziewczynki. W anturażu takiego wyposażenia dobrze będzie czuło się każde dziecko, niezależnie od wieku. Jeżeli Twoja pociecha ma charakter, podkreśl jej indywidualność wybranymi modelami z naszej skandynawskiej kolekcji dziecięcych mebli.

W specjalnej ofercie mebli dla dzieci przygotowanej przez Edinos.pl znajdziesz pastelowy róż. Nie jest to dominujący kolor, ale pięknie łączy się z gładką bielą frontów skandynawskich mebli. Huśtawka lub hamak dzięki tej barwie stworzą w pokoju dziecka bajkowy nastrój, a wnętrze ociepli drewniane łóżko w kształcie domku. Dziewczynka z łatwością schowa bibeloty w praktycznej skandynawskiej komodzie z głębokimi szufladami, a kolekcję ubrań przechowa w przepastnej szafie.

Delikatne odcienie błękitu lub odcienie szarości to kolekcja skandynawskich mebli dla dzieci, która będzie pasować do pokoju chłopca. Dla aktywnego dziecka sprawdzi się łóżko, na które trzeba się wspiąć po drabinie. Ahoj przygodo! Tajemnicze przedmioty chłopiec z łatwością schowa w zamykanych pufach lub w szufladach pod łóżkiem. Drewniane skrzynie na kółkach z łatwością można wprawić w ruch i mieć przy tym sporo zabawy.

Skandynawski klimat w dziecięcym pokoju

Meble dla dzieci dostępne w ofercie naszego sklepu są w stanie wyczarować przytulną atmosferę za pomocą minimalistycznej, charakterystycznej dla stylu skandynawskiego, estetyki połączonej z naturalnym surowcem. Wszystkie te cechy opisują dokładnie design mebli skandynawskich przeznaczonych do pokoju dziecka.

Zauważ, że w tej kategorii produktów króluje lity materiał. Nic tak nie wpływa na zdrowie dzieci, jak surowe drewno, które pięknie prezentuje się w prostej, ale jednocześnie niebanalnej linii półek, regałów i łóżek. Materiał, z którego wykonane zostały dziecięce meble w skandynawskim stylu jest gwarancją trwałości. Odporny na wysoką eksploatację dziecięcych zabaw sprawi, że skandynawskie komody, stoliki i krzesła dla dzieci pozostaną w niezmiennej postaci przez długie lata. To meble z naszej, których zakup Ci się opłaci – rosną razem z dzieckiem. Sprawdź, czy jakiś produkt w tej kategorii nie poprawi funkcjonalności pokoju Twojego dziecka. A może czas na zmiany i skandynawskim stylem mebli na nowo odświeżysz dziecięcą przestrzeń?