Szukasz praktycznego i modnego regału bez nadmiernego przerostu formy nad treścią? Zobacz jak niezwykle designerko i minimalistycznie prezentują się oferowane regały schodkowe marki Elior i wyobraź sobie już dziś Twoje nowe wnętrze z kolekcją mebli Maleo!

Warto wiedzieć:

Proces urządzania wnętrz, zarówno domowych, jak i tych komercyjnych to często nie lada wyzwanie. Warto wiedzieć o tym, że w sklepach meblarskich jest mnóstwo różnorodnych propozycji, spośród których niełatwo jest wybrać odpowiednie, funkcjonalne modele. Bogata oferta staje się niejednokrotnie powodem nietrafnych wyborów. Warto zatem zastanowić się, jaki mebel będzie w stu procentach użyteczny i jaki szybko nie wyjdzie z mody. Jeśli chodzi o regały, to mamy dla Ciebie idealną propozycję.

Praktyczne w użytkowaniu i nowocześnie prezentujące się regały schodkowe

W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz rewelacyjne, niezwykle praktyczne w użytkowaniu i nowocześnie prezentujące się regały schodkowe. Jeśli nie spotkałeś się jeszcze z tego typu modelami, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Regał schodkowy to połączenie funkcjonalizmu z minimalistyczną, interesującą stylistyką. To meblarskie projekty o wizualnej lekkości, nienachalnej i wręcz surowej prezencji. Schodkowy regał to właściwie tylko rama złożona z wielu półek. W tej prostocie jest jednak aranżacyjna niezwykłość. Na czym ona polega? Przede wszystkim na możliwości dowolnego zagospodarowania regałowych półek ułożonych w kształcie schodków. Można na nich ustawiać ulubione pamiątki i stylowe dekoracje. Można również umieszczać na nich pudełka o różnych wielkościach, a w nich z kolei przechowywać estetycznie i w uporządkowany sposób wszystkie swoje rzeczy. Półki regałów schodkowych to także dobre miejsce na ułożone ręczniki i pościel, segregatory z dokumentami, książki czy głośniki. Każda półka może skrywać co innego. Wszystko zależy od naszych potrzeb i aranżacyjnej finezji.

REGAŁ SCHODKOWY W TWOJEJ FIRMIE?

Meble schodkowe znakomicie sprawdzają się biurach. Otwarte półki dają przejrzystość i możliwość sięgnięcia po daną rzecz z dwóch stron regału. Ponadto tego typu mebel może pomóc w ciekawym zagospodarowaniu przestrzeni. W dużych pomieszczeniach regał schodkowy może być ustawiony daleko od ścian. W tych mniejszych dobrze prezentować będzie się przylegając do nich. Białe regały schodkowe to znakomite meble do garderoby. Pozwalają na schludne, uporządkowane przechowywanie ubrań i bielizny. W pokojach dziecięcych i młodzieżowych pomogą w zachowaniu porządku. Wielość półek regału schodkowego pozwala na to, by wszystkie dziecięcy skarby i młodzieżowe przedmioty miały swoje odpowiednie miejsce. W salonie bądź jadalni może stanowić niezwykłą ozdobę. W połączeniu z ciekawymi figurkami, ramkami ze zdjęciami i książkami stanie się główną atrakcją nowoczesnego mieszkania.

Absurdalnie supernowoczesne, designerskie i komfortowe.. dlaczego?   Komfortowy regał schodki Maleo wyróżnia się nie tylko swoją praktyczną formą i ekstrawersyjnym kształtem, ale także zastosowaniem materiałów najlepszej jakości. To dlatego cieszy się powodzeniem wśród osób lubiących nowatorskie rozwiązania. Użyta do produkcji schodkowego mebla naturalna płyta laminowana o objętości aż 93 dm3, została uszlachetniona i pokryta cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. Uważaj na podobne produkty innych producentów, wykonane z importowanej, chińskiej i papierowej płyty MDF, które łamią się przy lekkim stuknięciu w korpus.

Regał schodkowy w kolorze wenge lub dąb sonoma to niewątpliwie totalnie nowoczesny, funkcjonalny mebel. W naszym sklepie Edinos.pl znajdziesz takie regały schodkowe, które cechują się trwałością, starannym wykończeniem i modną prezencją. Ich modernistyczny design to łatwy sposób na urządzenie przemyślanego, efektownego i długo nie wychodzącego z mody wnętrza.