Warto wiedzieć:

Biurka dąb sonoma są rewelacyjnym punktem wyjścia dla aranżacji wnętrza. Harmonijnie wpisują się w wystrój praktycznie każdej przestrzeni. Wspaniale współgrają z jasną paletą kolorystyczną, choć nieobce im głębokie odcienie lub krzykliwe, energetyczne barwy. Meble w wersji dąb sonoma są bliskie naturze, mistrzowsko się na niej wzorują. Wyraźne rysy słojów i pierwotne skazy drewna nadają biurkom, szafom, komodom indywidualnego wyrazu. Choć odcień dąb sonoma posiada dość ekspresyjną stylistykę, nie narzuca swojej władzy pozostałym meblom we wnętrzu, nawet jeśli występują w zupełnie przeciwstawnej barwie. Biurko dąb sonoma, pojawiające się w aranżacji gabinetu czy też pokoju młodzieżowego, nawiązuje bezsprzeczną relację z wszelkimi fakturami oraz barwami. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by mebel stanął w eleganckim biurze w towarzystwie skórzanego fotela lub wcielił się w ozdobę pokoju dziewczynki w fantazyjnej aranżacji rodem z „Alicji w Krainie Czarów”. Dzięki niemu ilość możliwości kreowania aranżacji jest praktycznie nieskończona.

ZOBACZ POZOSTAŁE BIURKA W NASZEJ OFERCIE

Producenci mebli doceniają odcień dąb sonoma właśnie ze względu na uniwersalność.

Co więcej, z jego pomocą powstają oryginale meble, w których strukturze przewidywane są inne materiały. Biurka dąb sonoma ze szklanymi blatami jest dobrym przykładem na to, jak rozbudowana może być ich funkcja. O ile w domowym biurze będą odgrywały pierwotną rolę biurka, o tyle w przedpokoju lub salonie zaprezentują się jako stylowe i modne konsole. Na tym nie kończy się ich wszechstronność. Sypialnia to doskonałe miejsce na toaletkę, każda kobieta marzy o tym, by być jej właścicielką. Biurko ze szklanym blatem jest w stanie sprawić, że marzenie stanie się rzeczywistością. Każdy styl wnętrzarski rządzi się swoimi prawami i ma własne wymagania w kwestii kolorów, wzorów mebli oraz dekoracji. Od zawsze wiadomo, że skandynawska moda stawia na pierwszym miejscu naturę i wszystko, co z nią związane. Biurka dąb sonoma z pięknym usłojowaniem także znajdują się na podium. Modele o tradycyjnej konstrukcji, wyposażone w słupek z szufladami bądź półkami skrytymi w praktycznej szafce, zawsze będą widziane w pomieszczeniu zaaranżowanym w stylistyce zimnej Skandynawii.

Jeden kolor może posiadać wiele interpretacji. Biurkom dąb sonoma zdecydowanie odpowiadają także klimaty industrialne.

Połączenie drewna i stali jest identyfikowane z estetyką loftową. Solidny stelaż, oczywiście nawiązujący do geometrycznych form, oraz blat o zdecydowanym rysie drewna to niebanalne zestawienie, mieszczące się w ramach stylu industrial. Biurka w kolorze dąb sonoma pasują zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Oczywiście decyduje o tym nie tylko kolor, ale także ich wzornictwo. Nie mniej jednak kiedy meble w odcieniu dąb sonoma stają się bohaterami aranżacji, można być pewnym, że wraz z nimi otrzymuje się masę możliwości stylizacji przestrzeni. Wystarczą krzesło lub fotel posiadające intensywny kolor tapicerki albo dywan z ciekawym motywem, żeby wykreować zupełnie odmienną aranżację. Neutralność wpisana w estetykę odcienia dąb sonoma pozwala na osiąganie niebanalnego wystroju wnętrz, łączenie odważnych barw i form, a także  umożliwia wprowadzanie zmian zawsze wtedy, gdy ma się ochotę na małą bądź większą metamorfozę.