Białe meblościanki

Meblościanki w kolorze białym, dostępne w naszej ofercie idealnie wpisują się w wystrój nowocześnie urządzonych wnętrz, w których ważna jest jakość i styl. Białe meblościanki, które oferujemy to meble, które nie mają wspólnych cech z modnymi kilkadziesiąt lat temu szczelnymi zabudowami, zapełniającymi całą ścianę salonu.
 

Warto wiedzieć:

Stylowo urządzony pokój dzienny, salon, pokój gościnny oraz gabinet to wizytówka domu i mieszkania. Nowoczesne elementy wyposażenia pozwalają stworzyć doskonałą koncepcję, która poza znakomitą prezencją będzie cechowała się funkcjonalnością. Współczesne zestawy białych mebli dostępnych w naszej ofercie to nowoczesne połączenia, minimalizm oraz prostota. Niewiele znaczy w tym przypadku wystarczająco, by uzyskać optymalny efekt i stworzyć miejsce do przechowywania. Meblościanki białe idealnie pasują do wystroju w stylu skandynawskim i nowoczesnym. 

Stylowem modne i funckjonalne meblościanki białe w nowoczesnym stylu

Meblościanki białe, które oferujemy prezentują nowoczesny styl, widoczny w prostocie oraz geometrycznych kształtach. Minimalizm meblościanek w kolorze białym zachowany został w każdym szczególe. Niskie nóżki mebli, nowoczesne uchwyty oraz najmodniejsze, półotwarte półki, zdobiące witryny stanowią wyznaczniki wyjątkowego efektu. Stylowe meblościanki to zestawy, zawierające szafkę pod telewizor, półki wiszące i witryny w dowolnej konfiguracji. Miłośnicy funkcjonalności z pewnością zwrócą uwagę na zestawy mebli białych, zawierające szafę lub wysokie, półotwarte witryny, stanowiące dużą przestrzeń, niezbędną do przechowywania. 

Zestawy białych mebli, dostępne w naszym sklepie zostały skomponowane z uwzględnieniem potrzeb i modnego designu. Stylowe meblościanki białe w zestawach posiadają pojemne blaty oraz półki, dzięki którym wzrasta ich praktyczność oraz wymiary, zapewniające dopasowanie do każdego pomieszczenia. Lekko prezentujące się szafki i witryny wiszące wzmacniają nowoczesny styl każdej meblościanki. W zależności od potrzeb oraz gustu można wybrać meblościanki w białym kolorze, wykończone w połysku lub macie oraz zestawienia bieli z kolorem wenge. Każdy z elementów meblościanki posiada szczegóły, wpływające na funkcjonalność mebla. Szafki, wchodzące w skład meblościanek są niezwykle pojemne, a ich wygląd stanowi odwzorowanie minimalistycznych tendencji aranżacyjnych. Stojące i wiszące szafki, składające się na białych mebli zostały skomponowane tak, by tworzyć idealnie dopasowaną całość w formie stylowej, nowoczesnej i praktycznej meblościanki do pokoju dziennego.

Nasze meblościanki białe

Nasze meblościanki białe wykonane są z wysokiej jakości komponentów. Dbając o zadowolenie klientów, wybraliśmy białe meblościanki, wykonane z płyty meblowej, odpornej na uszkodzenia oraz odkształcenie. Podwyższona gęstość płyty meblowej stanowi gwarancję odporności na zarysowania, a także doskonały efekt, utrzymujący się przez wiele lat. Z uwzględnieniem wysokich wymagań klientów, prezentujemy meblościanki, które wyglądają efektownie, a odcień bieli jest zachwycający