Warto wiedzieć:

Aranżacja sypialni powinna być dokładnie przemyślana. Dlaczego? To właśnie tam odpoczywamy i regenerujemy siły na następny dzień. Nowoczesna sypialnia doskonale łączy wysoką funkcjonalność z klimatycznym nastrojem, który umożliwia błogi wypoczynek. Nikogo nie trzeba przekonywać, że w ładnym otoczeniu czas mija po prostu przyjemniej.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki asortyment łóżek 160x200, które różnią się stylem wykonania, kolorystyką i materiałami wykorzystanymi do realizacji każdego z projektów. Część klientów z pewnością zwróci uwagę na realizacje utrzymane w klasycznym stylu - są to solidne łóżka 160x200 wykonane z litego drewna. Takie projekty dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych - białe, czarne, popielate. Łóżka drewniane doskonale współgrają z różnymi stylami aranżacyjnymi w mieszkaniu.

Swoich zwolenników mają też łóżka metalowe - bardzo stylowe a zarazem stabilne i trwałe. Warto bliżej przyjrzeć się tym produktom, ponieważ można przy ich udziale tworzyć wyjątkowe i klimatyczne wnętrza. Konstrukcja wykonana została ze stali nierdzewnej, pomalowanej ekologiczną metodą proszkową, natomiast filary i poręcze to perfekcyjna praca z litego drewna o pięknym usłojeniu.

Jakie łóżko 160x200 wybrać ?

Dużą popularnością cieszą się łóżka 160x200 tapicerowane. Dostępne w różnych kolorach i wariantach stylistycznych. Konstrukcja łóżek tapicerowanych wykonywana jest z litego drewna, co umożliwia swobodne użytkowanie przez wiele lat. Wybór koloru a nawet faktury tkaniny obiciowej należy już wyłącznie do klienta. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybór idealnego modelu, w ramach własnych preferencji stylistycznych oraz indywidualnego gustu.

Ciekawą propozycją dla wielu wymagających klientów są łóżka 160x200 z podnoszonym stelażem. Takie łóżka posiadają bardzo wygodny i przestronny schowek, w którym można swobodnie przechowywać bieliznę pościelową. Łóżka z podnoszonym stelażem dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych - np. białe, czarne. Sporym zaskoczeniem mogą być łóżka 160x200 w stylu retro - z eleganckim i ergonomicznym zagłówkiem oraz pięknie stylizowanymi nóżkami z drewna litego. Użytkownicy ceniący sobie wysoką funkcjonalność zwrócą z pewnością uwagę na tapicerowane łóżka z wygodnymi i pojemnymi szufladami, w których poza pościelą można przechowywać także odzież.

Niektóre ekskluzywne łóżka tapicerowane wykończone zostały lśniącymi kryształkami, które widoczne są na pikowanym zagłówku. Dla podkreślenia efektu i charakteru mebla takie łóżka wykonane zostały w wyrazistych odcieniach tkaniny tapicerskiej - np. czerwone.

Dla zwolenników wysokiego komfortu przygotowane zostały łóżka 160x200 kontynentalne. Czym się wyróżniają? Charakterystyczna dla tego typu łóżka jest wysoka skrzynia oraz duży pojemnik na pościel. Takie łóżka posiadają wewnętrzne wypełnienie sprężynowe, które gwarantuje znakomitą jakość snu i wypoczynku. Łóżka kontynentalne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej - z powodzeniem można wybrać poszukiwany kolor oraz fakturę tkaniny tapicerskiej.