Regały wysokie

Warto wiedzieć:

Wysoki regał otwarcie prezentuje to, co zawiera. Ułatwia Ci szybki dostęp do książek oraz innych akcesoriów. Regały wysokie w tej kolekcji pomogą Ci poukładać domowe przedmioty przy maksymalnym wykorzystaniu powierzchni ściany. Meble zapewniają dużo miejsca do przechowywania. Budujesz poręczny segment na wysokość, jednocześnie nie uszczuplając szerokości pokoju. Masz więcej miejsca, by zaaranżować estetyczną bibliotekę, pojemną spiżarnię lub uporządkowany pokój dziecka. Zobacz całą kolekcję wysokich modeli z praktycznymi półkami, by przekonać się, że regał magazynowy przeszedł sporą metamorfozę, po której trafił również na salony. Regały wysokie mają ogromną moc dekoracji.

Regały w wersji wysokiej do pokoju łączą w sobie prostotę i praktyczność. Ze spotkania tych 2 cech tworzy się produkt, który w przejrzysty sposób eksponuje dodatki, ozdabiając salon w wersji eleganckiej i minimalistycznej. Regały wysokie z półkami zaprezentują kolekcję pamiątek z wakacji, fotografii lub rodzinnych albumów. Witryna posłuży jako wystawa salonowego szkła, natomiast alternatywny regał pionowy to sposób na ożywienie przestrzeni. Nowoczesne regały udowadniają, że mebel może przełamywać salonową nudę i tworzyć ciekawe kompozycje.

Regały wysokie otwarte czy zamykane?

Wysokie modele to nie tylko regały przemysłowe, ale także domowe, które podobnie zapewnią Ci wysoką ergonomię i funkcjonalność. Wysoki regał słupek to idealny kandydat do wnęk i miejsc o ograniczonym metrażu. Regały dziecięce charakteryzują się przyjemnym wyglądem ­– spodobają się Twojemu dziecku. Duży wysokich regał na książki pomoże Ci pogrupować masę egzemplarzy w domowym gabinecie, bibliotece lub w pokoju książkowego mola. Regały meble przewidziane do zadań specjalnych. Aby podążać za Twoimi potrzebami, w sklepie umieszczono wysokie regały z półkami – w wersji otwartej bądź zamykanej. Ultranowoczesne regały zaskakują wymyślną geometrią i linią.

Regał w wysokim wydaniu nie musi być zwykłą półką lub całkowicie zamkniętą paczką. W Edinos.pl znajdziesz modele uniwersalne, które zaskoczą Cię przerywaną bryłą i naturalnym surowcem w odmianach bieli, sonomy lub wenge. Taka kolorystyka pozwala umieścić futurystyczny mebel w biurze, garderobie, salonie lub może on stanowić młodzieżowy regał dla nastolatka. Oszczędny, ale niesztampowy w formie regał, ozdobi także wnętrze loftowe lub nowoczesne. Czy już zwróciłeś uwagę na regał w kształcie drabiny? To interesujący i wyjątkowo designersko wyprofilowany regał minimalistyczny.

Edinos.pl – regały wysokie w ofercie sklepu

Wszystkie oferowane regały wysokie mają taką samą jakość. Ich cena zawiera rzemieślniczą pracę ludzkich rąk, a surowce zostały pozyskane w sposób szanujący przyrodę. Gwarancją tego jest ważny dla sklepu znak jakości Edinos Standard DSI 804. Istotne jest także zadowolenie wszystkich klientów, dlatego opinie po zakupie są kluczową informacją zwrotną. Na każdy regał przewidziana jest 10-letnia gwarancja oraz 100-dni karencji. Sklep stara się, by zamówiony regał został dostarczony w ciągu 1-3 dni. Niezależnie od tego, czy stawiasz na klasyczne, duże regały czy wysokie modele na nóżkach towar jest pakowany dla Ciebie z najwyższą starannością. Regały na segregatory w biurze Edinos.pl poprawiły znacząco komfort pracy, dlatego liczymy, że Twój mebel również odmieni Ci nie tylko wnętrze, ale życie. Przyjemnych zakupów!