Warto wiedzieć:

Praktyczne rozwiązania nie wykluczają stylowego, wyjątkowego efektu wizualnego, widocznego w stylistyce nowoczesnych łóżek. Funkcjonalne, a zarazem efektowne łóżka ze schowkiem doskonale sprawdzają się w sypialniach, pokojach hotelowych oraz pokojach dziecięcych. Zwróć uwagę na ich niezawodność oraz wysoką jakość wykonania. W asortymencie naszego sklepu znajdują się nowoczesne, praktyczne łóżka z pojemnikiem, w którym można przechowywać pościel. Przekonaj się, jak ogromną zaletą jest możliwość schowania pościeli w specjalnie przygotowanym miejscu.

Tapicerowane łóżka z pojemnikiem na pościel

Modne, efektowne, dostępne w wielu odcieniach oraz rodzajach tkaniny obiciowej łóżka tapicerowane z pojemnikiem to meble, cechujące się najwyższą jakością oraz trwałością. Dzięki starannemu wykonaniu meble gwarantują niezawodność użytkowania przez wiele lat. Tkanina, odporna na ścieranie pozwala zachować doskonały efekt wizualny niezależnie od intensywności użytkowania oraz stopnia ekspozycji na promienie słoneczne. W ofercie naszego sklepu znajdują się praktyczne i efektowne łóżka tapicerowane, wyposażone w pojemnik na pościel. Łóżka z pojemnikiem, wyposażone w mechanizm gazowy zapewniają łatwy dostęp do schowka z każdej strony mebla.

Łóżka z pojemnikiem do małej sypialni

Gustowne i funkcjonale łóżka z pojemnikiem posiadają wiele zalet, spośród których na szczególną uwagę zasługuje duża powierzchnia schowka. Pojemnik, umieszczony pod całą powierzchnią materaca stanowi ogromna przewagę nad szufladami, zajmującymi jedynie jej część. Dzięki dużej powierzchni schowka zmieścisz w nim pościel, a także zapasowe komplety poszewek. Łóżka z pojemnikiem na pościel są doskonałym rozwiązaniem do sypialni, w której nie ma miejsca na szafę. Przechowywanie tekstyliów sypialnych będzie mogło odbywać się w strefie wypoczynku. Praktyczne schowki pod stelażem zapewniają komfort użytkowania i nie wymagają przestrzeni, potrzebnej na wysuw elementów. Gustowne i funkcjonale łóżka ze schowkiem to rozwiązanie, sprawdzające się w sypialniach, w których możliwy jest dostęp do łóżka z jednej strony. Wystarczy podnieść stelaż łóżka za pomocą uchwytu, aby zyskać dostęp do ogromnej strefy przechowywania, niewidocznej dla osób postronnych.

Pojedyncze łóżka ze schowkiem w pokojach dziecięcych i hotelowych

W naszej propozycji łóżek z pojemnikami na pościel dostępne są łóżka pojedyncze ze schowkiem. W przypadku łóżek, przeznaczonych dla jednej osoby, posiadających szerokość 80 lub 90 cm dostęp do pojemnika odbywa się od strony dłuższej krawędzi. Wysokiej jakości mechanizm unoszący gwarantuje dostęp do pojemnika na pościel niezawodnie, nawet przy codziennym, wieloletnim użytkowaniu. Wybierz jedno z łóżek, wyposażonych w pojemnik na pościel na całej długości łóżka, aby móc zachować porządek w pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdują się pojedyncze, tapicerowane łóżka z pojemnikiem, jednoosobowe łóżka kontynentalne ze schowkiem oraz efektowne łóżka tapicerowane, wykonane w stylu retro.

Nowocześnie prezentujące się łóżka tapicerowane z pojemnym schowkiem dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz stylistycznych. Nowoczesny design naszych łóżek, widoczny w wysokiej jakości, innowacyjnych, a zarazem prostych koncepcjach stylistycznych zagłówków sprawia, że łóżka doskonale wyglądają w nowocześnie urządzonych sypialniach. Praktyczne, stylowe łóżka z pojemnikami sprawdzają się w sypialniach oraz w pokojach hotelowych, gdzie szczególnie wyróżniają się wysokie, efektowne łóżka kontynentalne. Tego typu meble nadadzą wnętrzu nowoczesnej elegancji raz luksusowego charakteru. Efektowne łóżko wyposażone w praktyczny pojemnik na pościel zachwyci Cię unikalnością oraz widoczną jakością. Wybierz jedną z naszych propozycji, których styl oraz jakość wykonania zachwyca Cię każdego dnia. W asortymencie łóżek z pojemnikami znajdują się produkty o zróżnicowanych wymiarach. Oferujemy łóżka pojedyncze ze schowkami na pościel, a także podwójne łóżka małżeńskie, zapewniające komfort wypoczynku dla dwóch osób.