Warto wiedzieć:

Wbrew pozorom biel posiada różne oblicza. Ma wiele odmian balansujących między ciepłymi a zimnymi odcieniami. Może być nasycona kolorem żółtym czy różowym, posiadać domieszkę błękitu bądź zieleni. Biel jest uniwersalna, stanowi synonim harmonii i ponadczasowej elegancji. Białe szafy przesuwne prezentują się więc wyjątkowo atrakcyjnie, niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu i jakiej aranżacji staną.

Nowoczesne wnętrza mają do siebie to, że kluczowym połączeniem dla nich jest mariaż funkcjonalności oraz ciekawego wzornictwa. Zatem od mebli wymaga się tego, aby jak najlepiej spełniały role praktyczne i jednocześnie posiadały niebanalną siłę wyrazu. Szafy przesuwne białe o modernistycznym, oszczędnym w detale designie są entuzjastycznie wprowadzane do nowoczesnych przestrzeni. Wyposażone w przydatne szuflady i pojemne półki dbają o to, aby we wnętrzu można było osiągnąć stan perfekcyjnego porządku. W nowoczesnej aranżacji nie ma miejsca na przypadkowość, pewna wizualna dyscyplina zobowiązuje do tego, by każda rzecz posiadała własne miejsce.

Styl skandynawski ponad wszystko ceni jasną paletę kolorów we wnętrzu. W aranżacji nie może więc zabraknąć bieli, która nieodłącznie towarzyszy chłodnej estetyce Północy. Białym szafom przesuwnym nie trudno znaleźć miejsce w przedpokojach zaprojektowanych na styl skandynawski. Prześwitujący przez farbę naturalny rys drewna, z pierwotnymi niedoskonałościami oraz wyrazistym usłojowaniem dodaje meblom unikalnego charakteru.

Białe szafy przesuwne to kolekcja niezwykle uniwersalna, bo białe szafy przesuwne prezentują ogromną plastyczność, którą warunkuje neutralność kolorystyczna, dobrze wpisująca się w każde wnętrze – meble tworzą z nim spójną kompozycję. Szafy przesuwne w kolorze białym w naszej kolekcji to wysoko estetyczne modele, które prezentują zarówno zupełnie nowoczesne odmiany, jak i te bardziej tradycyjne. To, co wyróżnia białe szafy w wersji przesuwnej to ponadczasowość i uniwersalność. Białe szafy można zaadoptować w każdym wnętrzu – sypialni, pokoju dziecięcym, garderobie, a nawet w miejscach publicznych jak hotelowe pokoje. Barwa dodatkowo rozświetla i nie obciąża przestrzennie małych pomieszczeń. Białe szafy z przesuwnymi drzwiami dobrze organizują miejsce i pomagają zapanować w nim nad chaosem. Eksponują klasyczną elegancję – dekoracyjnie podkreślą charakter pokoju i tworzą w nim spokojną, delikatną aurę. Do wyboru masz modele szaf jedno, dwu lub trzyskrzydłowe, w zależności od rozmiaru pomieszczenia, do którego chcesz wstawić taką szafę. Białe fronty mebli w macie lub w połysku odpowiednio wymodelują pokój, a lustrzane awersy optycznie powiększą i nadadzą mu odpowiedniej wyrazistości i głębi.

Szafy przesuwne w kolorze białym w ofercie sklepu Edinos.pl

Białe, przesuwne szafy w ofercie sklepu Edinos.pl wyróżnia konwencjonalność i nieskomplikowane profile, w których prosto poprowadzono linie. To nie są rzeźbione forniry, ale geometryczne zarysy bez zbędnych ozdób, które wpływają na wysoką ergonomię mebli. Przesuwne szafy białe udekorowano tutaj za to niejednorodną strukturą. Pionowe lub poziome przedziały na awersach wprowadzają do bryły ciekawą dynamikę, którą jest spójna, a dla designu mebli niezwykle ożywcza. Prosty, ale ciekawy wygląd wyróżnia staranne dopracowanie. To nie tylko dobór wysokogatunkowych surowców w postaci szlachetnych odmian drzewa, ale również profesjonalne wyprodukowane bryły, z jej rzetelnym wykończeniem. Wszystkie szafy przesuwne w kolorze białym dostępne w ofercie sklepu Edinos.pl są trwałe i odporne na działania mechaniczne, dobrze posłużą dziesięciolecia, ponieważ są niespotykanie wytrzymałe. Mimo to, do każdej zakupionej szafy dołączamy 10-letnią gwarancję. Wszystkie modele szaf wyposażono w najnowocześniejsze systemy technologiczne, które tworzą praktyczne systemy cichego domykania i odpowiednio wyprofilowane szyny, umożliwiające sprawne przesuwanie drzwi. Niektóre wersje mają u góry frontów ledowe lampki, zwiększające użyteczność produktów. Białe szafy przesuwne są kluczowym elementem wnętrza, ale również jego niezwykłą dekoracją. Zachęcamy do zapoznania się z całą kolekcją i życzymy udanych zakupów.

Z bielonymi szafami przesuwnymi nietrudno stworzyć także aranżację rodem ze słonecznej Prowansji. Ryflowana struktura frontów tego rodzaju mebli czy też finezyjne rzeźbienia oraz ozdobne gzymsy są naprawdę stylowe. Urocza sypialnia w stylu francuskiego buduaru lub elegancka garderoba nawiązująca do ludwikowskich wnętrz pałacowych z chęcią przyjmą tak wyjątkowe meble. Obecnie białe przesuwne w kolorze białym nie są przeznaczone jedynie wnętrzom utrzymanym w nowoczesnym wydaniu. Ze względu na różnorodność estetyczną i nieskończone pokłady pomysłowości designerów, meble te pojawiają się w bardziej tradycyjnych aranżacjach. Niezależnie od tego, czy występują w towarzystwie antyków, czy też modernistycznych dekoracji, zawsze dopasowują się bez zarzutu.