Warto wiedzieć:

Gdy miasto budzi się z zimowego snu, zaczynamy dostrzegać swój balkon. Dodatkowa przestrzeń naszych mieszkań jest nieoceniona wiosną i latem, gdy możemy zrelaksować się w domu, a jednocześnie w otoczeniu przyrody. Aby balkon stał się niewielkim, własnym skrawkiem natury, należy stworzyć przemyślaną kompozycję roślin i mebli wypoczynkowych, które zmienią nasz balkon w strefę wypoczynku. Starannie dobrane elementy tworzą magiczną przestrzeń, która stanie się ulubioną przestrzenią mieszkania podczas wiosennych i letnich wieczorów. Stoliki balkonowe, dostępne w naszej ofercie odpowiadają na potrzeby użytkowników małych balkonów i przestronnych tarasów. 

Modne i funkcjonalne stoliki na balkon i taras

Meble na balkon są najczęściej dobierane pod kątem dostępności przestrzeni, dominującego materiału wykonania oraz kolorystyki. Stylowe stoliki, dostępne w naszej ofercie uwzględniają potrzeby użytkowników, którzy poszukują stolika na mały balkon, duży taras lub do ogródka. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów oferujemy stoliki balkonowe nowoczesne, industrialne i uniwersalnie wpisujące się w każdy wystrój. Stolik na balkon powinien zostać wkomponowany w dostępną przestrzeń oraz uwzględniać potrzeby użytkowników. Modne stoliki przeznaczone na balkon, dostępne w naszej ofercie to propozycje, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania oraz stylistyką, która wydobędzie piękno Twojego balkonu.

Stolik znajdujący się na balkonie powinien być nieduży i stabilny, aby zmieścić Twój orzeźwiający napój oraz ulubioną książkę. Stylowe stoliki balkonowe, dostępne w naszej ofercie wykazują się solidnością wykonania oraz wysokiej klasy materiałami, gwarantującymi trwałość niezależnie od intensywności użytkowania. Balkonowe stoliki, wykonane z płyty meblowej nie powinny być wystawione bezpośrednio na działanie wilgoci. Wysokiej jakości płyta odporna jest na działanie promieni UV oraz wilgoć, która w niewielkiej ilości może pokryć blat stolika. Nie powinny jednak być eksponowane na deszcz oraz mróz. Wysokiej klasy materiały, zastosowane do stworzenia stolików balkonowych pozwalają korzystać z nich bez ryzyka powstania zarysowań oraz innych uszkodzeń mechanicznych. Stoliki na balkon ze szkła, z elementami metalu, druciane lub o innowacyjnym kształcie staną się funkcjonalną ozdobą.

W naszym sklepie znajdują się zróżnicowane propozycje stolików balkonowych, wpisujących się w Twoje potrzeby i gust. Stylowe, zgodne z trendami stoliki na balkon świetnie prezentują się w zestawieniu z bujną roślinnością, z łatwością ustawisz je na deskach kompozytowych, płytkach mrozoodpornych lub sztucznej trawie. Stabilne oraz praktyczne, łatwo przeniesiesz do wnętrza w przypadku niekorzystnej aury. Wybierz stolik na balkon i korzystaj z uroków wiosny i lata w mieście. Nawet w domu możesz wypocząć, relaksując się wśród roślinności. Stoliki balkonowe, które oferujemy wykonane są z różnorodnych materiałów, dostępne są w wielu rozmiarach oraz kolorach. 

Stoliki na balkon wcale nie ustępują miejsca modelom przeznaczonym wnętrzom. Co więcej, w ostatnich latach meble outdoorowe posiadają śmiałe oraz oryginalne wzornictwo. Trudno więc rozstrzygać, które modele przypisane są przestrzeni domu, a jakie powinny stać na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Wybór materiałów, kolorów i wzorów daje nieskończone możliwości aranżowania przestrzeni zewnętrznej, na miarę własnego gustu.

STOLIKI BALKONOWE WYKONANE Z DREWNA ORAZ MODELE W STYLU INDYSTRIALNYM

Myśląc o stolikach na balkon, nie można pomijać drewna. Bez wątpienia jest to jeden z popularniejszych i najbardziej plastycznych surowców. Drewno, jako materiał naturalny, świetnie koresponduje z przestrzenią zewnętrzną. Nawet na niewielkim balkonie można stworzyć sielską atmosferę, wybierając stolik rustykalny. Ciosane drewno i pierwotne skazy sprawiają, że taki mebel jest nie tylko piękny, lecz także niepowtarzalny. Odpowiednio konserwowane drewniane stoliki na taras i balkon, będą służyły na długie lata. Prawdopodobnie żaden inny styl nie darzy szkła taką sympatią, jaką czuje do niego nurt nowoczesny. Szklanym blatom stolików balokonwych i tarasowych, towarzyszy często stabilna podstawa z technorattanu. Tworzywo perfekcyjnie imitujące rattan jest niezwykle atrakcyjnie wizualnie. Misterny splot do złudzenia przypomina oryginał, choć technorattan posiada znacznie więcej zalet fizycznych. Stoliczkom na balkon i taras wykonanym właśnie z tego tworzywa niestraszne są niekorzystne warunki atmosferyczne. Technorattan wykazuje odporność na działanie promieni słonecznych, deszczu, a nawet mrozu. Na sezon jesienno-zimowy meble można bez obaw pozostawić na balkonie. Wystarczy osłonić je pokrowcem.

Stoliki na balkon urządzony w stylu industrialnym potrafią robić wrażenie. Choć ten trend nawiązuje do wielkomiejskich loftów, chętnie przenoszony jest również do przestrzeni przydomowej. Industrial kieruje swoją uwagę na surowość materiałów, dlatego bardzo bliska jest mu stal. Kwadratowe lub prostokątne stoliki tarasowe oraz balkonowe, osadzone są na metalowych nogach z fornirowanym blatem i doskonale odnajdą się w stylu nawiązującym do pofabrycznego klimatu. Nadal dużą popularnością cieszą się stoliczki wykonane z palet, które także pasują do industrialnego wizerunku przestrzeni. Recykling, ekologia i unikalny design zawsze są w centrum uwagi. Miłośnicy podróży oraz letniej beztroski z pewnością będą chcieli zachować wakacyjne wspomnienia na dłużej. Estetyka boho odnosząca się do wielobarwnych kultur, fauny i flory oraz rękodzieła, także wspaniale prezentuje się na zewnątrz. Stoliki na balkon, których blat wypleciony został z naturalnej trawy morskiej, łapacze snów ozdobione koralikami i patchworkowe fotele tworzą fascynujące zestawienie.