Warto wiedzieć:

Śmiało, można powiedzieć, że pufa to mebel luksusowy. Pomimo tego, że jest skrzyżowaniem poduszki ze stołkiem, wygląda elegancko i dostojnie. Świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Jest bardzo użytecznym meblem. To nie tylko siedzenie i podnóżek. Pufa może być idealnym stolikiem do kawy, na który możesz odłożyć tacę z napojami. To wspaniały pomocnik domu, który również może być schowkiem. Obecnie najmodniejsze są siedziska w owalnym kształcie, choć geometria puf zaskakuje różnorodnością. Nietrudno spotkać nawet te w kształcie sześcianu bądź gwiazdy. Podobnie jest z kolorem. Do wyboru masz wszelkie barwy od jasnych po ciemne. Pufy typowo skandynawskie to głównie odcienie szarości, beżów, brązów oraz czerni i bieli.

Dlaczego warto mieć pufę w modnym stylu skandynawskim?

Pufa w stylu skandynawskim jest nie tylko wygodnym siedziskiem, ale też stylowym akcentem każdej przestrzeni. Cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest funkcjonalna i bardzo dobrze wpisuje się w obecne trendy aranżacyjne. Skandynawska pufa może być wygodnym siedziskiem lub poręcznym podnóżkiem jako dodatek do fotelu. Jest lekka i nieduża, możesz umieścić ją w salonie i sypialni. Bardzo lubiana przez dzieci, często dekoruje przestrzenie dla maluchów. Nawet jeśli czytasz książkę na tarasie, możesz użyć pufy jako podpórki, ponieważ daje się ją łatwo przenosić. Pufa w skandynawskim stylu to uniwersalny mebel, który opłaca się mieć pod swoim dachem. Komfortowy i miły w dotyku.

Pufa zawsze zmieści się we wnętrzu pomieszczenia urządzonego w stylu skandynawskim, w którym masywny fotel nie da rady. Może być siedzeniem przy stoliku kawowym lub sama nim być. Po ciężkim dniu wygodnie rozprostujesz na niej nogi. Niektóre modele puf skandynawskich mają doszyte z boku kieszenie, w których możesz przechowywać piloty do odbiornika telewizyjnego lub lekturę. Ogromną zaletą tego mebla jest jego wysoka estetyka i dekoracyjność. To niewielki mebel, którego skandynawski design stanowi mocne i wyraźne akcenty pokoju. Styl skandynawski to lekka forma pufy zarówno pod względem koloru, jak i kształtu. Wyróżnia ja prosty kształt, stonowana barwa i charakterystyczne elementy drewna, które stanowią nogi mebla. Bardzo szybko możesz zmienić jej położenie.

Zalety posiadania pufy skandynawskiej

Ten, kto ma taki mebel w domu, jest szczęśliwy. Skandynawskie pufy to elementy wyposażenia wnętrz, które są towarzyszem rodzinnych spotkań i chwil relaksu. Korzyści z posiadania pufy skandynawskiej są znaczące:

  • to lekki i łatwo przenośny mebel,
  • jest bardzo wygodnym siedziskiem,
  • nadaje się do każdego pomieszczenia,
  • wzbogaca dekoracyjnie przestrzeń domu,
  • ułatwia relaks i odpoczynek,
  • jest miękka i przyjazna dzieciom,
  • ma w sobie wiele funkcji,
  • jest oryginalna i uniwersalna.

Pufy skandynawskie w ofercie Edinos.pl

Oferta Edinos.pl to szeroka kolekcja puf w popularnym stylu skandynawskim. Jeżeli urządzasz miejsce użyteczności publicznej, jak recepcję czy gabinet, dobrze wkomponują się w takie wnętrza przedłużone pufy w kształcie ławeczki, której wzornictwo ma charakterystyczny, skandynawski styl. Skandynawski design salonu podkreśli pufa z wysoką, walcowatą poduszką, która stoi na nóżkach i ma 3 kolory. To designerski styl mebla, który wesprze wygodę każdego domownika.