Dostawa i zwroty

Sklep Edinos.pl wysyła zamówienia firmą kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej (www.poczta-polska.pl).

Przesyłka kurierska
Koszt przesyłki od 13.00 zł.

Poczta Polska
Koszt przesyłki od 9.00 zł.

Odbiór osobisty
zawsze 0 zł - bez względu na wartość zamówienia.


 

ZWROTY

Konsument może zwróćić zamówiony w sklepie Edinos.pl towar. Uprzemie informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek wysyłanych za pobraniem. Adres dot. zwrotu przesyłki podajemy drogą mailową po przesłaniu skanu formularza zwrotu paczki. (Wzór oświadczenia znajduje się tutaj). Pieniądze za otrzymany towar zwracane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Prosimy o dokładne zapakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/wymianie.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Proszę pamiętać, aby przed odesłaniem towaru do sklepu właściwie go zabezpieczyć co pozwoli uniknąć ewentualnych obniżeń wartości odesłanego towaru w przypadku uszkodzeń w czasie dostawy oraz wysokości zwracanej wpłaty. Jeśli produkty nie noszą widocznych śladów użytkowania, w ciągu 14 dni zwrócimy równowartość zamówienia na wskazanie w oświadczeniu konto bankowe. Polecamy także ubezpieczyć przesyłkę w firmie kurierskiej, z której będą Państwo korzystać. W przypadku ewentualnego uszkodzenia odsyłanego produktu w czasie wysyłki, będą Państwo mogli wystąpić o odszkodowanie do firmy kurierskiej.