Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Warto wiedzieć:

Jednym z mebli, które wyróżnia funkcjonalizm oraz wygoda użytkowania, jest z całą pewnością starannie wykonana wersalka. Umożliwia ona nie tylko przestronne urządzenie wnętrza, lecz również jego modną, ciekawą aranżację. Wersalka to ponadczasowy mebel, który pasuje zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych scenerii. Rozłożone wersalki służą do spania, jednak po ich złożeniu możemy w prosty sposób otrzymać praktyczną kanapę. Dlatego też wersalki doskonale sprawdzają się w sypialniach oraz pokojach dziennych, w tym także dziecięcych.


W naszych propozycjach z łatwością odnajdziesz oryginalne modele wersalek. Cechuje je pomysłowość form, różnorodna kolorystyka oraz wykonanie z najlepszej jakości materiałów. Wersalki do spania posiadają miękkie, komfortowe obicia, zapewniające niezrównaną wygodę. Ich atutem są także stabilne, rozkładane konstrukcje, stanowiące o wytrzymałości mebli. Niektóre z naszych wersalek posiadają rewelacyjne miejsce do przechowywania pościeli, co znacznie ułatwia zachowanie porządku w sypialni.

A może wersalka dla dzieci ?


Urocze wersalki dla dzieci dbają o spokojny sen Twoich pociech. Zostały one wykonane z myślą o potrzebach najmłodszych. Cechuje je sprężystość, ergonomia i proporcjonalność kształtów oraz gładkość w dotyku. Ponadto wersalki dziecięce zachwycają swoją finezyjną, urzekającą stylistyką. Komfortowa, znakomicie prezentująca się wersalka to prawdziwy hit w aranżacji każdego dziecięcego pokoju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wersalek o różnorodnych formach. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na swój wiek oraz estetyczne upodobania.