Warto wiedzieć:

Możliwość beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu to bez wątpienia najlepszy prezent, jaki można podarować swojemu dziecku. By uatrakcyjnić najmłodszym czas spędzany w ogrodzie, oferujemy szeroki wybór bezpiecznych, kolorowych huśtawek dla dzieci.

Dzięki nowoczesnym, zabawnym huśtawkom Twoje dziecko będzie mogło poznać uczucie unoszenia się z wiatrem pod niebo, a ogród wypełni jego nieskrępowany śmiech. Wśród proponowanych przez sklep Edinos modeli znajdują się zarówno huśtawki podwieszane, jak i wolnostojące huśtawki dla dzieci z baldachimem przeciwsłonecznym.

Te pierwsze stanowią okazję do dynamicznych aktywności dla jednego lub dwójki dzieci, a ich sprężyste podłoże dodatkowo potęguje wrażenie cudownego zawieszenia w powietrzu. Dziecięce huśtawki ogrodowe w formie stabilnej ławy na stelażu pozwolą z kolei na miarowe, przyjemne kołysanie się kilkuosobowej grupce dzieci, pełniąc przy tym funkcję relaksującego schronienia pod gołym niebem. Instalacja huśtawki w ogrodzie to doskonały sposób na skoncentrowanie niespożytej energii dziecka na wciągającym, kreatywnym zajęciu, które nie niesie ze sobą żadnego ryzyka.

Dziecięce huśtawki ogrodowe - najwyższa klasa wykonania.

Dostępne w sklepie Edinos huśtawki dla dzieci do ogrodu odznaczają się czymś więcej, niż tylko żywą kolorystyką czy różnorodnym designem. Każdy z oferowanych przez nas modeli dobieramy z wyjątkową starannością, pamiętając przede wszystkim o komforcie i bezpieczeństwie malucha. Nasze huśtawki zostały stworzone z atestowanych, niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu nie zachodzi obawa o przypadkowe zerwanie się siedziska podczas zabawy.

Dziecięce huśtawki ogrodowe typu bocianie gniazdo skonstruowane są z ekologicznego tworzywa polimerowego, zaś tkanina, która pokrywa wesołe huśtawki ławki, to klasyczny materiał typu Oxford, dostarczający chłodu i ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Modele te łączą w sobie maksimum troski o zdrowie dziecka oraz wyjątkową łatwość utrzymania. Mamy pewność, że nasze deklaracje oparte są na dokładnej znajomości użytych do produkcji tworzyw, dlatego bez wahania oferujemy Klientom 10-letni okres gwarancyjny na wszystkie huśtawki.