Warto wiedzieć:

Prezentujemy Państwu opcję wygodną, ponieważ przy gotowym duecie łóżka z materacem 90x200 nie tracicie czasu na szukanie elementów osobno, a dostajecie produkt 2w1. Produkty w tej kategorii stanowią meble dla dorosłych i dla dzieci. To pojedyncze łóżka lub piętrowe modele, niezawierające dużo miejsca i idealne do miejsc mało przestronnych.

W Edinos.pl łóżka z materacem 90x200 wyróżnia rzetelność wykonania. Każdy szczegół jest dla nas istotny, ponieważ satysfakcja klienta i jego komfortowy sen liczą się najbardziej. Produkty oferowane w tym asortymencie posiadają wyjątkowy certyfikat Edinos Standard DSI 804, który oznacza, że zanim łóżka 90x200 w komplecie z materacem trafią do klienta, są przez nas testowane. Sprawdzamy, w jakich warunkach były tworzone i czy surowce były pozyskane z zachowaniem praw natury.

Wszystkie łóżka są zabezpieczone odpowiednim wzmocnieniem, a w ich konstrukcji użyto solidnych, naturalnych surowców. Produkty posiadają zabezpieczenia, które chronią podłogę przed zarysowaniem. To wyjątkowo trwałe wyposażenie sypialni. Przyjazny kształt pozwala na wysoką eksploatację, a profil jest wysublimowany i nie naraża Cię na ryzyko zranienia. W łóżkach z materacem 90x200 dla dzieci wszystkie materiały są certyfikowane, nawet klej, tak by mieć pewność, że stanowią one bezpieczny mebel dla dziecka.

Łóżka 90x200 w komplecie z materacem 90x200 w sklepie Edinos.pl

W Edinos.pl znajdziesz stylowe łóżka z materacem 90x200 w niebanalnych kształtach, tradycyjnych bryłach i z długą listą udogodnień. Estetyczne wzory, pikowania oraz możliwość wybrania koloru i rodzaju obicia czynią te pojedyncze posłania produktem indywidualnym, w tworzeniu, którego masz swój udział. To eleganckie, miękkie linie, które wprowadzają do wnętrza klimat i wyciszenie, sprzyjające zasypianiu.

Boisz się o zabrudzenia? Łóżka w zestawie materacem 90X200 są łatwe w czyszczeniu, a materiały obiciowe stanowią wysokogatunkowe tkaniny, odporne na zaplamienia. Zagłówki to dodatkowy element dekoracyjny i praktyczna powierzchnia, która zapewnia stabilne oparcie w przypadku miłośników czytania przed snem. Jest też zabezpieczeniem ściany. Obicie stanowi miły w dotyku materiał i tworzy go ekoskóra, welur lub miękka tkanina tapicerska.

Zarówno mnogość odcieni w tkaninie i drewnie stanowi inspirację i plastyczność, które pozwalają na umieszczenie łóżka 90x200 w pomieszczeniu, o każdym charakterze. Meble zyskują też dzięki prostocie i w takim wykonaniu pasują zarówno jako skromny klasyk do pomieszczeń tradycyjnych, jak i ze względu na obicie – prestiżowy mebel wnętrz luksusowych.

Taki komplet z materacem, jeśli jest w naszym magazynie, powinien dojechać pod wskazany adres w ciągu 2-3 dni. Wszystkie łóżka z materacem 90x200 mają 10-letnią gwarancję oraz 100-dniowy okres karencji. W celu zapytań lub dodatkowych ustaleń prosimy o kontakt z nami.

Cena łóżka o wymiarach 90x200 wraz z materacem jest dostosowana do wielkości, jakości i rodzaju użytego materiału. Odzwierciedla pracę rąk ludzkich i doświadczenie produkcji. To jednak najtańsze łóżka z materacem 90x200 w Europie. I najłatwiejsze w montażu. Do łóżka i stelaża zawsze jest dołączona instrukcja i zestaw do złożenia. W ofercie znajdziesz różne modele, które mają dodatkowe ergonomiczne pojemniki i szuflady. Sam decydujesz podczas zakupu, jakie łóżko maksymalnie spełni Twoje oczekiwania. Przyjemnych zakupów!