Stoliki i ławy kwadratowe

Warto wiedzieć:

                    Każdy, kto chce urządzić swój salon w nowoczesny, komfortowy sposób, powinien zastanowić się nad odpowiednimi meblami do takiego wnętrza. Salony szczególnie dobrze prezentują się w minimalistycznym wydaniu. Niezagracona, modernistyczna przestrzeń salonu wymaga poczucia designerskiego smaku. By ułatwić sobie zadanie projektowania salonowego wnętrza, warto zastanowić się nad tym, jakie meble są tam niezbędne, a jakie będą tylko zajmować w nim niepotrzebnie miejsce. Meblami, które z całą pewnością zaliczają się do kategorii tych niezastąpionych, są stolik kawowy oraz ława z minimalistycznym, kwadratowym blatem. Jak wyobrazić sobie chwile odpoczynku bez dobrej kawy czy herbaty? Na meblach kawowych można umieścić wiele często użytkowanych rzeczy (książkę, pilot do telewizora, miseczkę z przekąskami, filiżankę czy telefon). O ile nasz salon może obejść bez obszernej meblościanki, to stolik kawowy czy ława są w nim jednak niezbędne.

               Jeśli poszukujesz szczególnie modnych, rewelacyjnie prezentujących się stolików kawowych oraz ław, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu  Edinos.pl. Proponujemy Ci między innymi kwadratowe stoliki kawowe oraz  ławy. Geometryczny kształt tych modernistycznych mebli to prosty sposób na urządzenie wygodnej i ciekawie wyglądającej przestrzeni w salonie.

Kwadratowy stolik kawowy a jakość wykonania.

Stolik kawowy oraz ława o formie kwadratu to gwarancja świetnej jakości wykonania. Trwałe, odporne na zarysowania płyty meblowe laminowane i lakierowane, hipoalergiczne drewno, hartowane szkło czy solidna stal nierdzewna chromowana to wysokiej klasy, profesjonalne meblowe surowce. Dzięki nim nasze meble cechują się trwałością i eleganckim, estetycznym stylem. Wyróżniają się one również designerską pomysłowością. Świadczą o tym między innymi ich: podwójne blaty, wbudowane półki czy efektownie skonstruowane podstawy.

             Kwadratowa ława lub stolik kawowy mogą w wyjątkowy sposób zdobić również przestrzenie biurowe czy przestrzenie lokali użytkowych. Są to przydatne meble o uniwersalnym zastosowaniu. Nowoczesna recepcja czy funkcjonalne biuro z modnym, kwadratowym stolikiem stanie się miejscem przyjaznym i otwartym na ludzi. Minimalistyczne ławy kwadratowe są doskonałą propozycją zarówno do dużych, jak i niewielkich salonów. Zgrabne, praktyczne rozmiary tych mebli świetnie sprawdzają się w różnorodnych przestrzeniach. Ich funkcjonalizm użytkowania pozwala poczuć się we własnym salonie naprawdę swobodnie i komfortowo, a to właśnie jest decydującą cechą w projektowaniu nowoczesnych wnętrz.