Warto wiedzieć:

Kolor dąb sonoma nieprzerwanie święci tryumfy w aranżacji wnętrz. Jego popularność tkwi w wyjątkowej fakturze, posiadającej wyraźny, a także realistyczny zarys słojów oraz sęków. Neutralny, jasny odcień beżu sprawia, że przesuwne szafy dąb sonoma doskonale odnajdują się we wnętrzach o różnorodnej stylistyce oraz przeznaczeniu. . Szafy przesuwne w kolorze dąb sonoma to częsty widok rónież w sypialniach oraz w przedpokojach. Szafy w tak uniwersalnej estetyce pojawiają się zarówno w luksusowych apartamentach, przestronnych domach jednorodzinnych, jak również w mniejszych mieszkaniach. Szafy przesuwne dąb sonoma stanowią idealną bazę aranżacyjną dla wnętrza. Uniwersalny odcień stonowanego beżu nie wchodzi w konflikt z żadnymi kolorami. W zestawieniu z jasną paletą barw komponuje się równie dobrze, jak z ciemnymi tonacjami. Nie przeszkadzają mu wzorzyste tapety lub tkaniny. Meble w kolorze dąb sonoma sprawiają, że wnętrza stają się przytulne i wydają się bardziej przestronne.

Przesuwne szafy w kolorze dąb sonoma w ofercie sklepu Edinos.pl

Szafy w kolorze dąb sonoma z praktycznymi drzwiami przesuwnymi w ofercie sklepu Edinos.pl sprawdzą się w każdym wnętrzu. Szafa przesuwna dąb sonoma umieszczona w sypialni, łóżko z solidną ramą i stolik nocny wycięty z plastra drewna to zestawienie, które Skandynawom z pewnością przypadłoby do gustu. Szafy przesuwne w popularnym kolorze dąb sonoma są praktycznym i jednocześnie estetycznym rozwiązaniem do wnęrrza przedpokoju. To pomieszczenie wymaga starannego zaplanowania, ponieważ nie ma tutaj miejsca na zbędne elementy wyposażenia. Ponadto meble powinny łączyć w sobie kilka funkcjonalności. Szafom przesuwnym dąb sonoma to połączenie udaje się rewelacyjnie. Z racji uniwersalności kolorystycznej nie ma problemu z doborem barw ścian oraz innych mebli i dekoracji. Oryginalnym pomysłem jest zestawienie szafy w kolorze dąb sonoma z przesuwnymi drzwiami wyposażonej w lustrzane fronty z konsolą na błyszczących, stalowych nogach. Pojemna szafa w przedpokoju z logicznie zaprojektowanym wnętrzem pozwoli na przechowywanie butów oraz odzieży noszonych także poza sezonem. Najwyższe półki będą odpowiednie do ich przechowywania.

Wnętrza, w których pojawiają się szafy przesuwne dąb sonoma lub inne meble utrzymane w tym kolorze, mogą być dowolnie dekorowane. Złoto, miedź, srebro – błyszczące elementy zdobnicze stworzą efektowny wystrój. Choć szklane oraz lustrzane powierzchnie prezentują się równie atrakcyjnie. Aranżacje, których bohaterami są szafy w kolorze dąb sonoma wyposażone w praktyczne, przesuwne drzwi, można diametralnie odmieniać, nadawać zupełnie nowej siły wyrazu. Wystarczy wazon o intensywnej barwie, dywan z ciekawym wzorem, obraz w stylowej ramie albo nowa tkanina zasłon. Ciekawym zabiegiem aranżacyjnym jest wprowadzenie do wnętrza mebla w kontrastującym kolorze. Czerwień, fiolet, pistacja, szmaragd, amarant, a nawet barwa żółta, odmieniona przez wszystkie odcienie, komponują się fantastycznie z łagodnym kolorem dąb sonoma.