Warto wiedzieć:

Niespieszny, popołudniowy wypoczynek w salonie czy na zalanym słońcem tarasie nie może obyć się bez dobrze dobranego stolika kawowego. Oferowane przez nas stoliki druciane wykonane ze stali szczotkowanej to meble inspirowane najnowszymi trendami wnętrzarskimi, idealne do domów oraz mieszkań, których właścicielom zależy na oryginalności.

Idealny stolik do kawy powinien przede wszystkim posiadać blat położony na optymalnej wysokości. Będzie się ona różnić w zależności od tego, czy mamy do czynienia ze stolikiem z krzesłami, czy z meblem dostosowanym do stawiania przy fotelu lub kanapie. Nasze ławy i stoliki druciane przypadną do gustu zarówno zwolennikom wspólnego picia kawy na siedząco, jak i amatorom sięgania po ten napój z wygodnej sofy.

Druciane stoliki kawowe z drewnianymi blatami znakomicie ocieplą każde minimalistyczne wnętrze, bez względu na jego rozmiar. Spektakularny kontrast pomiędzy klasycznym materiałem a nowatorsko wykończoną stalą z pewnością przyciągnie wzrok odwiedzających, przenosząc całość wystroju na zupełnie nowy poziom. Z kolei nieco wyższa sylwetka stolika z okrągłym blatem, wykonanym z wytrzymałej płyty MDF, będzie stanowiła wspaniałe uzupełnienie kuchni lub salonu inspirowanej klimatami retro.

Stoliki i ławy druciane - meble uniwersalne

Lekkie, ruchome blaty nietuzinkowych, drucianych stolików do kawy mogą posłużyć również jako tace, ułatwiając serwowanie i przenoszenie porcelany. Ale czy rozmowy przy filiżance napoju bogów to jedyna sytuacja, w których druciane stoliki kawowe mają szansę zabłysnąć? W żadnym wypadku! Prezentowane powyżej modele zostały zaprojektowane z myślą o wielofunkcyjności i ergonomii współczesnych mieszkań.

Druciane stoliki kawowe - tradycja i nowoczesność

Duża część drucianych koszy oraz ław wyposażona jest w znajdujący się pod blatem, pojemny kosz, w którym z powodzeniem można przechowywać aktualną prasę czy dziecięce zabawki. Obecność kosza może dodatkowo stanowić punkt wyjścia do przemiany stolika w kluczowy element dekoracyjny danego pomieszczenia. Wystarczy, że przestrzeń objętą drutami wypełnimy warstwami kolorowego materiału, błyszczącymi kulami czy rzędami światełek LED. Ławy druciane pozwolą na niejeden ekscytujący eksperyment aranżacyjny, który dostarczy kreatywnej rozrywki zarówno rodzicom, jak i dzieciom.