Warto wiedzieć:

Konsola do przedpokoju to modna i nowoczesna alternatywa dla komody, regału bądź też półki. Sukcesywnie zdobywa uznanie coraz większego grona użytkowników, stając się tym samym podstawą dobrze urządzonego wnętrza. Dzięki niej pomieszczenie nabiera elegancji, charakteru, a niekiedy luksusu. Projektowana w różnych stylach, począwszy od klasycznego, poprzez industrialny i glamour, a na vintage czy retro kończąc, pasuje niemal do każdego wystroju. Ze względu niewielkie wymiary pozwoli efektowniej zorganizować wolną przestrzeń. Warto pamiętać, że przedpokój zawsze stanowi wizytówkę pozostałych pomieszczeń, zatem chcąc zrobić dobre wrażenie jego aranżacja powinna być dla nas szczególnie istotna. Dbając o zróżnicowane potrzeby konsumentów, w asortymencie naszego sklepu internetowego, znajdą Państwo wiele produktów, spełniających wszelkie oczekiwania oraz wymagania.

Konsola meblowa to nieszablonowy stolik przyścienny o charakterystycznym wąskim i podłużnym blacie. Wspierana jest na dwóch, lub czterech nogach. Sprawdzi się zatem do każdego pomieszczenia, nawet o niewielkim metrażu. Pełni głównie funkcję dekoracyjną, niemniej ze względu na obecność szuflad, lub dodatkowych półek, służyć może także do przechowywania bibelotów, albo podręcznych drobiazgów, takich jak klucze, czy szczotka do ubrań. Dzięki niej przedpokój stanie się elementem reprezentacyjnym całego mieszkania. Powieszone nad konsolą lustro, oprawione ramą kompatybilną z formą mebla, nie tylko optycznie powiększy pomieszczenie, ale również nada stylu oraz charakteru. Jej niepodważalnym atutem jest mobilność oraz brak konieczności mocowania do ściany. Można zatem postawić ją w dowolnym miejscu i w każdej chwili przestawić w inne.

Konsola do przedpokoju to niewielki, ale jakże praktyczny i funkcjonalny mebel.

Ozdobiona bukietem kwiatów, lub lampką nada aranżacji ciekawszego i niebanalnego wyglądu, a prócz tego spełni swe zadanie użytkowe. Styl, wszechstronność i ponadczasowość to synonimy, które najlepiej oddają właściwości konsoli. Nigdy nie wyjdzie z mody, a dodatkowo uczyni wnętrze przytulnym i jednocześnie nowoczesnym.