Warto wiedzieć:

Stół to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Zasiadamy przy nim w gronie naszych bliskich do posiłków – codziennych i świątecznych, celebrujemy rodzinne uroczystości, przeprowadzamy narady. Do tak klasycznych, domowych zastosowań, nadaje się doskonale stół w stylu klasycznym. Styl ten w urządzaniu wnętrz, kojarzy się z ponadczasowymi, konserwatywnymi rozwiązaniami. Wybierany jest jednak chętnie również przez osoby o bardzo postępowym usposobieniu. Klasyczny stół będący centrum harmonijnie urządzonego wnętrza jadalni lub salonu jest dla nas bowiem wręcz symbolem domowego ogniska. Klasyczny styl stołu jest elementem tworzącym atmosferę harmonii i spokoju w domu. Duży, rodzinny stół wprost zaprasza do wspólnych posiłków, które są idealnym momentem na integrowanie się w gronie rodzinnym. W naszych pełnych pośpiechu czasach, chwile spędzone przy nim, bywają czasem jedynymi w ciągu dnia, kiedy może spotkać się cała rodzina.

Stoły klasyczne – nie tylko dla konserwatystów

W ofercie sklepu Edinos, znajdziesz zarówno stoły klasyczne na 4 miejsca, jak też wieloosobowe stoły do przestronnych jadalni. Dzięki możliwości rozłożenia mebla i powiększenia jego powierzchni, niektóre modele wygodnie pomieszczą nawet 8 osób. Różnorodność wyboru otwiera możliwość wyboru idealnego modelu do klasycznej jadalni bez względu na wielkość powierzchni, którą dysponujesz.

Jaki kolor stołu klasycznego wybrać?

Kolorystyka proponowanych przez nas stołów klasycznych również jest bardzo zróżnicowana. Obok charakterystycznego dla mebli klasycznych orzecha w różnych odcieniach, posiadamy również stoły w jaśniejszych barwach, oraz stoły białe. Z łatwością można dopasować jeden z nich do wybranej aranżacji tak, że wraz z kompletem krzeseł będzie harmonijnie komponował się z pozostałym wyposażeniem.

Meble do naszej oferty – również stoły w stylu klasycznym – wybrane są bardzo starannie spośród bogatej oferty producentów z wieloletnimi tradycjami. Dbamy o to, by nasz klient otrzymywał to, co najlepsze zarówno w dziedzinie jakości, jak  i mistrzowskiego wzornictwa. Klasyczny styl w połączeniu z bardzo wysoką jakością materiałów i solidnym wykonaniem sprawia, że stoły te są wyborem na lata i w niektórych przypadkach będą zapewne służyć jeszcze potomkom naszych klientów.