Warto wiedzieć:

              Garderoba to niezwykle ważne miejsce w każdym mieszkaniu. To właśnie w niej zazwyczaj znajdują się wszystkie ubrania, obuwie oraz akcesoria i dodatki. Dzięki garderobie możemy odpowiednio przechować zarówno odzież, którą aktualnie nosimy, jak i tą, która nadaje się na inną porę roku. Miejsce to pozwala na niezagracanie innych pomieszczeń ubraniami. Ponadto w garderobianej przestrzeni można zadbać odpowiednio o odzież – na przykład rozwiesić koszule, posortować bieliznę czy przechować obuwie. Garderoba powinna być miejscem, w którym nie szukamy długo odpowiedniej bluzki czy pary skarpetek, a mamy te rzeczy przejrzyście poukładane. O funkcjonalizm i wygodę w garderobie dbają z całą pewnością regały oraz półki do garderoby. Czym przede wszystkim kierować się przy wyborze mebli do tego miejsca?

              Najważniejszą kwestią w doborze garderobianych mebli jest ich wielkość. Powinniśmy posiadać meble przystosowane do tego, by pomieścić wszystkie nasze ubrania. Zagracona garderoba nie zagwarantuje codziennej wygody. Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać jest konstrukcja mebli. W garderobach świetnie sprawdzają się duże, niezabudowane regały oraz półki na ubrania. Pozwalają one na ułożenie na nich rzeczy bezpośrednio bądź też wstawienie w nie pudełek z posortowaną odzieżą. Na wysokich regałach na ubrania można umieścić naprawdę dużo odzieży, zaś wiszące półki zawiesić w dowolnym miejscu (jak na przykład niewykorzystana przestrzeń na ścianie czy niewielki kącik).

Jak regał do garderoby wybrać?

W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz przemyślanie skonstruowane, solidne i funkcjonalne modele mebli do garderoby. Posiadamy regały oraz półki o różnej wielkości – więc w zależności od tego jak bardzo pokaźna jest Twoja ubraniowa kolekcja, masz możliwość doboru mebla o idealnych gabarytach.  Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących  odporność na uszkodzenia oraz niezwykłą trwałość. Ponad przeciętna wytrzymałość mebli, pozwala na ich naprawdę długie użytkowanie. Niebywałą zaletą mebli z naszej oferty jest ich nowoczesna, ciekawa stylistyka. Proponujemy Ci zarówno klasyczne modele regałów oraz półek, jak i te o zupełnie nowoczesnej prezencji. Niebanalnie wykonany designerski mebel może sprawić, że Twoja garderoba nabierze oryginalnego charakteru. Choć nie jest to miejsce, w którym przyjmujemy gości, nie znaczy że musi ono monotonnie czy nieciekawie się prezentować. Stylowe meble zadbają o odpowiedni wygląd każdej garderoby.

Regały do garderoby powinny być przede wszystkim funkcjonalne – tak aby codzienne czynności nie zabierały dużo czasu a ubrania oraz buty były zawsze w nienagannej formie. Meble z oferty sklepu Edinos.pl zadbają o dobrą kondycję Twojej garderoby a tym samym o Twoje dobre samopoczucie każdego dnia.