Szafki nocne dąb sonoma

Warto wiedzieć:

W jaki sposób urządzić sypialnię, by była przede wszystkim komfortowym miejscem, w którym wypoczywamy każdego dnia? Podstawą jest oczywiście wygodne łóżko. Jednak nie tylko ten mebel odgrywa w kwestii sypialnianego komfortu dużą rolę. Otoczenie, w którym spędzamy tak dużo czasu musi być praktycznie urządzone. Dlatego w sypialni powinny się znajdować wygodne meble, które nie tylko pięknie wyglądają, lecz przede wszystkim służą swoją użytecznością. Do takich mebli na pewno możemy zaliczyć nowoczesne szafki nocne. Zgrabne, funkcjonalne, modne – te meble mają wszystko to, czego potrzebuje komfortowa sypialnia. Szafki nocne w znakomitym kolorze dąb sonoma to prawdziwy aranżacyjny hit.

W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz wiele fantastycznych modeli szafek nocnych w kolorze dąb sonoma. To wyjątkowy kolor, który świetnie sprawdza się w meblowym wydaniu. Dąb sonoma to piękna, totalnie modernistyczna barwa. Nie tylko znakomicie rozświetla wnętrze, lecz przede wszystkim nadaje mu eleganckiego charakteru. Jest to jednak elegancja w nowoczesnym wydaniu. Meble w tym kolorze wyglądają rewelacyjnie w różnorodnych pomieszczeniach. Zarówno w sypialni, przedpokoju, łazience, jadalni a nawet w biurze ten kolor cieszy się dużym powodzeniem. Szafki nocne dąb sonoma również zwiastują aranżacyjny sukces. Znajdziesz u nas nowoczesne szafki nocne zaprojektowane w niezwykle staranny sposób. Surowce, z których są one tworzone, to synonim trwałości i gwarantowanego zadowolenia. Jest to przede wszystkim naturalne, w pełni higieniczne i piękne drewno. Posiada ono właściwości antystatyczne, a dzięki temu nie zbiera kurzu. To, by kurz nie osiadał na meblach, jest szczególnie istotne w sypialni. Odpowiednie środowisko do wypoczynku to podstawa. Nasze szafki nocne tworzone są również z wysokiej jakości, wytrzymałych płyt laminowanych o klasie higieny E1.  Szafki nocne posiadają pojemnie, wygodne w otwieraniu i zamykaniu szuflady. Zawdzięczają to dokładnie zamontowanym szufladom na intuicyjnych prowadnicach rolkowych. Dzięki temu szuflady obsługuje się cicho i bezproblemowo. Niektóre z szafek poosiadają podstawy umieszczone na zgrabnych nóżkach. To niezwykle deisgnerskie, przepiękne wydanie szafek nocnych.

Szafka nocna dąb sonoma a może inny kolor?

Oferujemy Ci zarówno szafki nocne w kolorze dąb sonoma, jak i szafki nocne dwukolorowe. Szafka w kolorach białym i dąb sonoma to zdecydowanie bestsellerowy element sypialni. Połączenie dwóch tak modnych kolorów gwarantuje wizualny sukces. Tego typu szafka nada Twojemu wnętrzu modernistycznego charakteru. Szafki nocne w kolorze dąb sonoma to zawsze dobry pomysł na urządzenie sypialni. Taki mebel zapewni Ci odpowiedni komfort, a ponadto zadba o przepiękny styl Twojego wnętrza.