Warto wiedzieć:

Praktyczne regały w modnym, skandynawskim stylu

Niezastąpionym, obowiązkowym elementem aranżacji pomieszczenia na styl skandynawski są regały, pozwalające stworzyć dodatkową przestrzeń do przechowywania, stylowy element dekoracyjny lub praktycznie oddzielić strefy w pomieszczeniu. Regały skandynawskie, dostępne w naszej ofercie to przedmioty, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania oraz stylistyką, wpisującą się w skandynawskie tendencje aranżacyjne. Eksponowanie książek oraz stylowych przedmiotów dekoracyjnych nie wychodzi z mody, zwłaszcza dla miłośników stylu skandynawskiego. Twórz zestawienia regałów skandynawskich, wyróżniające się funkcjonalnością i niezrównaną jakością wykonania.

Stylowe regały skandynawskie – klasyczny element aranżacji

Kwadratowe regały skandynawskie, wyróżniające się prostotą kształtu oraz brakiem zdobień, są klasycznym elementem aranżacji pomieszczeń, utrzymanych w stylu skandynawskim. Regały skandynawskie, wykonane z białej płyty MDF, odpornej na zarysowania oraz pozostałe uszkodzenia mechaniczne, stanowią często sposób na bezinwazyjne oddzielenie stref użyteczności w pomieszczeniu. Jeżeli chcesz wydzielić przestrzeń sypialnianą w salonie lub oddzielić strefę relaksu w gabinecie, otwarty regał w stylu skandynawskim sprawdzi się doskonale. W ofercie naszego sklepu znajdziesz regały skandynawskie otwarte, duże, w kształcie kwadratu oraz regały skandynawskie schodkowe, doskonale wpisujące się w aranżację wnętrza na poddaszu. Wykorzystaj regał z oferty Edinos.pl każdą przestrzeń, aby stworzyć miejsce do przechowywania. Skandynawskie regały otwarte można zaadaptować jako miejsce do ekspozycji książek, dekoracyjnych przedmiotów, trofeów sportowych lub stosując wkłady tekstylne w wielu odcieniach, do przechowywania przedmiotów, których nie chcesz eksponować.

Regały skandynawskie w zaskakującym ujęciu

Regały skandynawskie, dostępne w naszej ofercie są meblami, cechującymi się stylem, inspirowanym Skandynawią. Propozycje tych stylowych mebli czerpią inspiracje, nawiązując również do stylu loftowego lub retro. Mieszaj style i twórz wyjątkowe połączenia. Regały skandynawskie, nawiązujące do stylu loftowego to meble, które posiadają zestawienie drewna i metalu oraz wyjątkową odporność na uszkodzenia. Retro regały skandynawskie, osadzone na wysokich, drewnianych nóżkach dostępne są w modnych odcieniach, pozwalających wzbogacić skandynawskie wnętrza intensywną kolorystyką. Stylowe regały skandynawskie dostępne są w odcieniu bieli oraz wielu, modnych kolorach, dzięki którym Twoje, skandynawskie inspiracje zyskają indywidualny, wyjątkowy charakter. Stwórz skandynawskie wnętrza, w których regały staną się dekoracją. W naszym sklepie regały w modnym stylu skandynawskim są meblami, które już same w sobie staną się ozdobą wnętrza. Możesz wybrać stonowane, klasyczne regały skandynawskie, cechujące się prostotą lub nowoczesne regały skandynawskie, zaskakujące wyjątkowością.

Wysokiej klasy regały skandynawskie do pokoju dziecka 

W pokoju dziecka styl skandynawski jest doskonałym sposobem na zachowanie naturalnego charakteru aranżacji oraz spójności w zestawieniu mebli, dekoracji, oświetlenia. Regały skandynawskie w kształcie domków, wykonane z drewna, są bezpieczne w użytkowaniu przez najmłodszych, wpisują się jednocześnie w najmodniejsze tendencje w wystroju wnętrz oraz zachowują skandynawskie zasady aranżacyjne. Regały półotwarte pozwolą wyeksponować niezbędne akcesoria lub przedmioty dekoracyjne oraz utrzymać porządek. Regały skandynawskie białe z akcentem kolorystycznym w postaci cokołów w modnych odcieniach pozwolą stworzyć pokój dla dziewczynki lub chłopca, w którym kolorowe dodatki wyznaczą styl. Regały skandynawskie, dedykowane do pokoju dziecięcego to wyjątkowe przedmioty, które dopasowaliśmy pod kątem najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania. Wzmocnienia, mocowania do ściany oraz powłoka, odpowiadająca surowym wymogom prawnym, określają możliwość użytkowania przez najmłodszych. Asymetryczne regały skandynawskie oraz regały z lustrem staną się idealnym uzupełnieniem wystroju pokoju nastolatka.