Warto wiedzieć:

Drewniano-metalowe regały, które wchodzą w skład prezentowanej kolekcji eksponują głównie popularny nurt industrialny, ale równie dobrze wpisują się także w trendy nowoczesne i minimalistyczne. Całą galerię charakteryzuje niezwykła prostota, która udowadnia, że regały wykonane z drewna i metalu wcale nie potrzebują bogatych zdobień, by prezentować się funkcjonalnie i elegancko. W ofercie sklepu Edinos.pl znajdziesz uniwersalne regały drewno-metal, które są produktami ponadczasowymi. Jeśli szukasz ergonomicznych mebli do aranżacji wnętrz, meble w tej kategorii doskonale się sprawdzą. 

Regały drewno metal w ofercie sklepu Edinos.pl

Regały drewno metal w ofercie sklepu Edinos.pl to kolekcja różnorodna, choć łączy ją jedno – kreatywna zabawa wyraźną, geometryczną formą, dlatego niektóre komody z drewna i metalu zaskakują kreatywnością konstrukcji. Metalowo-drewniane regały mają symetrycznie poprowadzone linie, ale wykazują niekonwencjonalne połączenie poszczególnych szafek i półek. To duety prostych, drewnianych półek i ciekawie ukształtowanych stalowych wsporników. Zwróć uwagę, że wszystkie regały drewno metal prezentują się tutaj niesamowicie lekko i subtelnie. W tradycyjne kształty wpuszczono dużo światła, poprzez niezabudowanie tyłów i boków. Takie otworzenie brył to celowy zabieg, który szczególnie jest ceniony w małych wnętrzach. Regały wyróżnia modernistyczny profil, który pomieszczeniu nie zabiera przestronności. Mimo, że regały z drewna i metalu są oszczędne w designie, nie brak im elegancji i wytworności. Atutem dekoracyjnym produktów jest drewno, które nadaje bryłom szlachetności i ciepła. W tej galerii ma ono szczególne znaczenie – do zwykłego regału wprowadza atrakcyjne nuty, które stanowią naturalistyczne słoje. To magnetyzujące desenie, sprawiające, że regały metal-drewno eksponują gustowny styl i wytworną elegancję.

Regały metal drewno prezentują niezliczoną ilość półek i są ogromnym wsparciem w komfortowej organizacji wnętrz. To nie tylko estetyczne regały do salonu czy młodzieżowego pokoju, ale również meble idealne do urządzania komfortowych biur, gabinetów i recepcji. Idealnie sprawdzą się w bibliotekach i księgarniach oraz archiwach. Do wyboru masz wąskie i proste słupki oraz szerokie regały wykonane z połączenia drewna i metalu, gwarantujące sporo miejsca do przechowywania. Półki o różnych wysokościach oraz liczne przegródki, które pozwalają na łatwe usystematyzowanie zgromadzonej dokumentacji lub książek. Wszystkie regały są uniwersalne i wykazują dużą łatwość połączeń z gotowym wyposażeniem wnętrza. Są na tyle plastyczne, że możesz swobodnie je dobierać, by tworzyć inspirujące komplety. Drewniano-metalowe regały wykazują mistrzowską produkcję i staranne wykończenie. To pierwsza klasa mebli, przykuwająca uwagę solidnym, profesjonalnym wykonaniem, o czym świadczy unikalny certyfikat Edinos Standard DSI 804. Meble są odpowiednio wyważone i stabilne, nie musisz martwić się o ich równowagę. Jeżeli teraz zdecydujesz się na zakup, otrzymasz nie tylko gwarancję niskiej ceny, ale także 10-letnią karencję na wypadek uszkodzenia. Jest to jednak praktyczne niemożliwe, ponieważ regały drewno metal są wyjątkowo solidne i przez dziesięciolecia będziesz cieszył się ich doskonałą jakością.