Komody dąb artisan

Warto wiedzieć:

Czy meble są w stanie sprawić, by aranżacja wnętrza nabrała elegancji i gustowności? Odpowiedź na to pytanie stanowią komody dąb artisan, które ceni się nie tylko za funkcjonalność, lecz także za wyrazisty design emanujący szlachetnością. Struktura drewna dębowego jest niejednorodna, posiada regularny, mocno wyeksponowany rysunek słojów i pierwotne niedoskonałości. Niepowtarzalny rys oraz ciepłe wybarwienie sprawiają, że dostojny dąb to nieskończona inspiracja. Producenci mebli dbają o to, aby tworzone przez nich modele jak najwierniej odzwierciedlały strukturę sękatego drewna.

Komody dąb artisan posiadają niezwykle reprezentacyjny charakter.

Komody w kolorze dąb aristan chętnie wprowadza się do pomieszczeń urządzonych w szykownym stylu angielskim, choć równie wspaniale wyglądają w skandynawskiej estetyce - zobacz nasze komody skandynawskie. Komodom dąb artisan bliskie mogą być nawet industrialne klimaty. Ciepła barwa mebla będzie perfekcyjną przeciwwagą dla betonowej ściany lub partnerem dla czerwonej cegły. Ze względów praktycznych komody pojawiają się w salonach, sypialniach, przedpokojach, pokojach dziecięcych. Trafiają nawet do łazienek, które stają się domową oazą relaksu. Choć multifunkcjonalne komody dąb artisan są również idealnym rozwiązaniem do jadalni. W zamykanej szafce można bezpiecznie ulokować zastawę stołową. W końcu komoda nie oznacza już tylko piętra szuflad. Jeżeli konstrukcja mebla została wyposażona w otwarte półki – mogą one posłużyć jako miejsce ekspozycji kolekcji ceramiki bądź kilku naczyń z zestawu kawowego. Imbryk, cukiernica czy też mlecznik potrafią doskonale wejść w rolę dekoracji komody. W przypadku przechowywania sztućców niebagatelną rolę odgrywają komody z szufladami. Aby utrzymać porządek, warto zaopatrzyć się w specjalne wkłady lub organizery do szuflad, które odseparują od siebie poszczególne elementy kompletu.

Miejscem, w którym komoda dąb artisan może znaleźć swoje zastosowanie, jest salon. Centrum życia rodzinnego to często przestrzeń przechowywania najpotrzebniejszych akcesoriów. Przyjmuje się, że dzięki komodzie do salonu trwały porządek można utrzymać tylko wtedy, gdy dana rzecz ma przypisaną własną lokalizację. Warto trzymać się tej teorii zwłaszcza wtedy, gdy liczba domowników jest większa niż 3. Komody w kolorze dąb artisan są odpowiedzią zarówno na potrzebę posiadania mebla o wysokim poziomie estetycznym, jak i pomocą w osiągnięciu logicznej organizacji przestrzeni. Pojemne szuflady pomieszczą skupisko ładowarek, słuchawek, przedłużaczy, które każdy zawsze lubi mieć w zasięgu ręki. Ponadto stylowa komoda dąb artisan jest w stanie zastąpić tradycyjną szafkę RTV. Konstrukcja mebla bez problemu utrzyma ciężar telewizora.

Wiadomo, jak ważna jest wygoda szczególnie w przypadku kącika niemowlęcego.

Łatwiej i sprawniej wyjmuje się ubranka, pieluszki i kosmetyki do pielęgnacji mądrze posortowane w szufladach. Dzięki takiemu systemowi unika się bałaganu oraz stresu związanego z poszukiwaniem czapki lub śliniaka. W domowych biurach komoda dąb artisan także znajdzie swoje przeznaczenie. Teczki z dokumentami i menażeria akcesoriów biurowych nie robi wrażenia, piętrząc się na biurku. Zdecydowanie lepszym miejscem do ich przechowywania będą głębokie szuflady wysokiej komody w pomieszczeniu biurowym.