Warto wiedzieć:

Drewniane łóżka o wymiarach 120x200 to przykład mebli ponadczasowych i uniwersalnych. Rozmiar 120x200 cechuje łóżko pojedyncze, ale już zdecydowanie wygodniejsze. To pełen komfortu rozmiar, na którym spokojnie możesz się przekręcić i ułożyć do snu. Edinos.pl prezentuje asortyment naturalny, w którym drewno gra pierwsze skrzypce, a tym samym stanowi plastyczny element dekoracji sypialni w każdym stylu.

Drewniane łóżka 120x200 w ofercie sklepu to produkty wytrzymałe, trwałe i wykazujące się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. To naturalny surowiec, dlatego decydując się na zakup takiego łóżka, wprowadzasz pod dach swojej sypialni trochę natury, ocieplasz atmosferę i prezentujesz estetyczny aranżacyjnie mebel.

Edinos.pl kocha to, co naturalne, dlatego łóżka o powierzchni spania 120x200 w tej kategorii stanowi proste, lite i surowe drewno. Materiał tworzy solidną i prostą bryłę łóżka. Niezachwiana niczym geometria i smukła linia, wyróżnia łóżka wysublimowane, w których funkcjonalność i zwyczajność kreślą jednocześnie przyjemną dla oka estetykę. 

Komfortowe łóżka drewniane 120x200 na zdrowy sen i piękne wnętrze

Kolor łóżka dobierasz pod design sypialni. Masz do wyboru drewniane łóżka 120x200 w odcieniu sosny, bieli, olchy, orzecha, dębu lub palisandru. Sklep podpowiada też, jak łatwo możesz dobrać do łóżka inne meble, w podobnych odcieniach budując we wnętrzu stylowy komplet, dopasowany do swoich potrzeb.

To bezpieczne meble, których powierzchnie są dokładnie szlifowane i polerowane, by zagwarantować Ci najwyższą gładkość łóżka drewnianego 120x200. Wszystkie produkty są zabezpieczone hiperalergicznymi emulsjami wodnymi. Konstrukcje i profil są wzmocnione solidnymi stelażami i podpórkami. Poszczególne elementy są łączone za pomocą grubych śrub. To lekkie i sprężyste łóżka, których główną cechą jest wyraźny minimalizm.

W ofercie posiadamy modele 120x200 z szufladami, choć znajdziesz też finezyjne konstrukcje drewniano-metalowe. Meble prezentują typowy, skandynawski styl, w nowoczesnym wydaniu. Widać to mocno choćby w kategorii łóżek drewnianych o powierzchni spania 120x200 dla dzieci. To komfortowe meble do spania, które nadają się do sypialni tradycyjnych, ale też sielskich, industrialnych i modernistycznych.

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na tradycyjne łóżko 120x200, czy drewniane łóżko młodzieżowe zawsze masz pewność, że zadbano w nim o każdy szczegół. To charakteryzuje meble wysokiej klasy, w której o jakości przeważa doświadczenie w produkcji, solidność wykonania i odpowiedni wybór surowca. Te wszystkie elementy gwarantuje wyjątkowy certyfikat Edinos Standard DSI 804, który daje rękojmię na to, że ludzie, którzy pracowali nad łóżkiem, mieli zapewnione godziwe warunki pracy, a surowce zostały pozyskane w sposób chroniący środowisko naturalne.

Na każde zakupione łóżko 120x200 klient otrzymuje 10 lat gwarancji i 100-dni karencji. Ceny odzwierciedlają pracę rąk ludzkich, ale są najniższe w Europie. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy też płatność ratalną. Łóżko, jeśli jest w magazynie, dojeżdża w ciągu 2-3 dni. Montaż jest bardzo prosty, a zakupy w sklepie internetowym łatwe i przyjemne. Niech Twój model łóżka zapewni Ci wygodę i wyjątkowy relaks. Życzymy udanych zakupów.