Warto wiedzieć:

Owalny stolik kawowy lub ława ?

Salon to takie miejsce, które kojarzy się z samymi dobrymi chwilami i takie chwile powinno ono właśnie zapewniać. A jak wiadomo, bez komfortowych i funkcjonalnych mebli o owalnym kształcie, nie może być mowy o wygodnym salonie przystosowanym do odpoczynku. Warto zatem przy projektowaniu jego kątów zwrócić uwagę przede wszystkim na wykonanie i owalny design mebli, które wybieramy, by móc potem cieszyć się nieograniczoną swobodą i chwilami pełnymi relaksu. W salonie na pewno nie może zabraknąć wygodnych mebli do siedzenia – kanapy, puf czy foteli. A wokół nich z całą pewnością pojawić musi się designerska, praktyczna owalna ława! Nie wiesz jaką ławę wybrać do swojego salonu? Wahasz się pomiędzy ich kilkoma modelami? A co powiesz na nowocześnie zaprojektowane, stylowe ławy owalne z oferty naszego sklepu internetowego Edinos.pl? Któraś z naszych owalnych ław do salonu na pewno Cię zachwyci i skradnie serce Twoich domowników!

Oferujemy Ci wiele różnorodnych modeli atrakcyjnych wizualnie i funkcjonalnych ław w kształcie owalnym. Różnią je przede wszystkim surowce, z których ławy zostały wykonane. Znajdziesz u nas zatem ławy owalne: z higienicznego, naturalnego drewna, z podwójnie hartowanego, odpornego na zarysowania szkła, z trwałego metalu chromowanego proszkowo metodą elektrostatyczną, z włókna szklanego o klasie higieny E1 łatwego do utrzymania w czystości czy profesjonalnych płyt MDF uszlachetnionych dodatkowo cienkimi filmami melaminowymi. W swojej szerokiej ofercie posiadamy zarówno ławy jednoblatowe, jak i te, których konstrukcje mają dwa praktyczne blaty. Ale to nie wszystko! Posiadamy także modele ław owalnych, na które składają się trzy blaty. Ponadto wiele modeli zachwyca nietypową kolorystyką. Szklany blat i podstawa w kolorze jasnego drewna? Biały blat oraz srebrna podstawa? Szaro – biała ława o nieregularnej formie? A może szklany blat i szara podstawa imitująca kamienie? Jeśli zawsze stawiasz na to, co unikalne i nietypowe, u nas na pewno znajdziesz idealną ławę do swojego salonu. Tak designerskie, pomysłowo wykonane projekty zachwycają już od progu i sprawiają, że aranżacja wnętrza staje się naprawdę unikalna i nieszablonowa.

Ławy owalne z naszej oferty to nie tylko fantastyczny styl. To przede wszystkim trwałe i staranne wykonanie. Profesjonalnie wyselekcjonowane surowce zapewniają odporność na uszkodzenia oraz stabilność ław. Meble posiadają antypoślizgowe podstawy, chroniące podłogę przed zarysowaniami. Ponadto znajdziesz u nas zarówno niskie, jak i wyższe ławy owalne. Dzięki temu masz szansę doboru mebla idealnego do swoich potrzeb. Jeśli lubisz mieć wiele rzeczy w salonie zawsze pod ręką, być może spodobają Ci się ławy z podwójnymi blatami. Dwa blaty to oczywiście dwa razy więcej przestrzeni na Twoje przedmioty. Blaty naszych ław cechuje gładkość, a ponadto bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości. Co zatem daje Ci owalna ława z oferty sklepu Edinos.pl? Bardzo wiele – funkcjonalizm i wygodę we wnętrzu, gwarancję trwałości na lata oraz niebanalny, modernistyczny styl, który dodaje wnętrzu wdzięku i klasy. Owalna ława to po prostu znakomity wybór, którego na pewno nie będziesz żałować!