Komody długie

Warto wiedzieć:

Komoda stała się uniwersalny meblem dekoracyjnym, który coraz częściej spotyka się poza sypialnią. Komody długie w Edinos.pl mają różne oblicza, które zachwycają estetyką, ale funkcjonalnością nie ustępują kroku. Nasi klienci kochają ten produkt – pozwala na szybkie uporządkowanie rzeczy i jest wyjątkowo pożyteczny. W konkurach z szafą komoda zdecydowanie wygrywa. Nie przytłacza wnętrza, ale je właściwie aranżuje, podtrzymując jego styl. Przekonaj się, jaki rodzaj długiej komody może odmienić Twój pokój.

Zastanawiasz się, czy komoda może być szafą? Masz wrażenie, że witryna stała się komodą? Tak, kształty mebla uległy całkowitej zmianie. Oferta sklepu stanowi wielowymiarową kolekcję, w której znajdziesz tradycyjne komody z szufladami w standardowych rozmiarach i meble w nietypowym gabarycie. Asortyment stanowią niskie komody długie, jak i masywne modele. Skandynawskie komody do salonu są propozycją dla osób poszukujących wyciszenia. Jasne szafki zawsze zbudują harmonijny klimat. Drewniane, długie komody z półkami w industrialnym stylu są alternatywą dla tych, którzy mają dość bieli i szukają w meblach innowacyjnych połączeń.

Komoda długa – nieoczywisty kierunek zastosowań

Funkcjonalność mebli pozwala interpretować komodę nie tylko jako stylistyczny atrybut. W salonie może być ona kluczowym miejscem prezentującym rodzinne fotografie i pamiątki. Współczesne zastosowanie traktuje ją jako typową szafkę pod RTV lub wystawę roślin doniczkowych. Komody długie z głębokimi szufladami uporządkują dziecięcy pokoik albo gabinet. Edinos.pl prezentuje także komody minimalistyczne będące pochwałą prostoty, które stanowią element reprezentacyjny nowoczesnych salonów, biur i recepcji. Niski regał z otwartymi półkami to podręczna wersja biblioteczki.

Wąska, długa komoda może być korytarzową konsolą, a w bielonym odcieniu drewna rozjaśni i powiększy mały przedpokój. Interesujące są komody z barkiem, w których przechowasz nie tylko alkohol, ale stworzysz efektowną wystawę szkieł salonowych. W jadalni sprawdzi się komoda z drzwiczkami, w której przechowasz salonowe tekstylia i naczynia. Komody długie pozwalają na maksymalne wykorzystanie ściany, bez całkowitego jej zabudowywania.

Długie komody w ofercie sklepu

Estetyczna niesztampowość długiej komody oraz tradycyjne linie w komodach klasycznych wymagają tyle samo pracy. Każdy mebel posiada znak jakości, który uwzględnia godne warunki pracy i pozyskiwanie surowca z zachowaniem praw przyrody.

Dla Edinos.pl komody są niczym meblarska biżuteria, a ta ma swoją cenę. Szeroki asortyment pozwala jednak na zakup długiej komody w każdym przedziale cenowym. Ty decydujesz o rodzaju i wartości mebla, a my dostarczamy niezawodny produkt w ekspresowym tempie. Wysyłka dociera do Ciebie z magazynu w ciągu 2-3 dni. Niezależnie od ceny, każda komoda ma 10 lat gwarancji. Sklep liczy się z Twoją opinią, dlatego dorzuca do zakupu w bonusie 100-dniową karencję. Masz sporo czasu na to, by polubić swoją komodę marzeń. Życzymy przyjemnych zakupów.