Warto wiedzieć:

Ta kategoria łóżek zawiera meble, które są idealne do niedużej sypialni, a jednocześnie zapewniają wysoki komfort spania. Produkty mają ogromne możliwości aranżacyjne – są spersonalizowane i dostosowane do indywidualnych preferencji klienta. Łóżka z materacem 160x200 w Edinos.pl zadowolą koneserów klasyki i miłośników sypialni w nowoczesnym ujęciu. To produkty, które sam tworzysz, dobierając materiał, kolor i dekoracje.

Tapicerowane łóżko z materacem 160x200 swoje walory estetyczne zawdzięcza innowacyjnym materiałom obiciowym i stylowemu oparciu. Produkty w tej kolekcji są eleganckie i zaskakują bogatą paletą kolorystyczną. Podczas zamówienia dobierasz tkaninę dopasowaną do swoich potrzeb:

  • ekoskórę,
  • welur,
  • aksamitny plusz.

Dodatki stanowią nóżki w odcieniach bieli, chromu, sonomy i wenge.

Edinos.pl wie, że samo łóżko nie wystarczy, ponieważ miarą idealnego wypoczynku jest umiejętnie dobrany materac. Proponujemy kilka opcji różniących się wysokością i ergonomią. Podczas zamówienia sam decydujesz o cechach łóżka. Warto w każdej zakładce łóżka z materacem 160x200 sprawdzić dokładny opis produktu. Masz jednak pewność, że każdy z nich powstał pod okiem zawodowych fizjoterapeutów, jest niespotykanie wygodny i zapewnia prawidłowe ułożenie podczas spania.

Dzięki tapicerowanemu obiciu wszystkie łóżka 160x200 dostępne w komplecie z materacem wyróżnia miękka linia i przyjemna do oka geometria, która wnosi do wnętrza elementy ciepła i tworzy w sypialni klimat sprzyjający przyjemnemu wypoczynkowi. Wezgłowia mogą mieć różne formy i ciekawe obszycia. Tworzą struktury imitujące obraz 3D, są pikowane, gładkie lub zawierają ozdobne dodatki w formie kryształowych guzików.  

Łóżka o wymiarach 160x200 w zestawie z materacem w ofercie sklepu Edinos.pl

Funkcjonalność łóżek z materacem 160x200 przejawia się w wysokich i szerokich zagłówkach stanowiących wygodną podporę pleców, co jest korzystne, kiedy przed snem czytasz książki. Podwójne łóżka 160x200 w tej kategorii to modele z pojemnym schowkiem na pościel porządkujące przestrzeń. Profil łóżek jest przyjazny, a konstrukcja wykonana na 6! Tu nie ma ostrych krawędzi i kantów – nie uderzysz się i spokojnie wyśpisz. Przy przekręcaniu łóżko nie skrzypi, a materac tworzy prawidłową, sprężystą powierzchnię do spania.

To solidne produkty, ponieważ łóżka z materacem 160x200 mają wzmocnioną konstrukcję i są ultrawytrzymałe. Metalowy stelaż i listewki z drzewa brzozowego ułatwiają cyrkulację powietrza. Postawę tworzy stabilna skrzynia wykonana z naturalnego drewna, uszlachetniona melaminowymi filmami w celu zwiększenia jego trwałości. 

Wszystkie łóżka z materacami o wymiarach 160x200 zakupione w Edinos.pl mają 10-letnią gwarancję. Masz aż 100 dni, by zastanowić się, czy produkt spełnia Twoje oczekiwania. Unikalny certyfikat Edinos Standard DSI 804 to rękojmia tego, że surowce do konstrukcji łóżek z materacem 160x200 pozyskano z poszanowaniem przyrody, a ludzie pracowali w godnych warunkach.

Ceny są najniższymi w Europie, ale jeśli zakup łóżka jest wydatkiem mocno obciążającym budżet, można skorzystać z płatności ratalnej. Towar jest dostarczany w ciągu 2-3 dni, jeśli jest w magazynie, a transport dojeżdża pod wskazany adres. Wszystkie łóżka są proste w montażu. To produkty, które są przepustką do świata lepszego snu.