Warto wiedzieć:

Fotele bardziej komfortowe niż zwykłe modele to fotele obrotowe, tapicerowane. Prezentujemy kolekcję niesamowicie wygodnych i profesjonalnych obrotowych foteli, które są precyzyjnym wyposażeniem nie tylko biur i gabinetów, ale również domowych przestrzeni, przystosowanych do pracy w pozycji siedzącej. Na rezultaty działań i efektywność wpływa przede wszystkim odpowiednie wyposażenie. Nasze tapicerowane fotele obrotowe zapewniają nie tylko luksusowy wygląd mebla i wygodę siedzenia, ale również gwarantują silne wsparcie zdrowotne. Odpowiednio wyprofilowane oparcia i dodatki dbają o prawidłowe podparcie kręgosłupa zarówno w części szyjnej, jak i lędźwiowej. Dzięki naszym fotelom możesz wyeliminować niewygodne warunki pracy, migrenę i sztywność mięśni przykręgosłupowych. Swobodne ruchy, jakie zapewnia obrót fotela to możliwość nieskrępowanych, bocznych skrętów, które są kluczowe podczas długich godzin pracy w pozycji siedzącej. Dodatkowe podłokietniki odciążają ręce, a modele z wysuwanym podnóżkiem – zmęczone siedzącą pozycją nogi. Regulacja wysokości, mobilność kółek oraz kąt nachylenia oparcia sprawiają, że dzięki takim fotelom nawet praca przy komputerze może być zdrowa.

Fotele obrotowe w wersji tapicerowanej to również wyjątkowa estetyka. Śmiało można powiedzieć, że nasze tapicerowane fotele z możliwością obracania są prestiżową dekoracją miejsca pracy, ponieważ są niesamowicie reprezentacyjne. To dlatego, że do ich konstrukcji użyto wyselekcjonowanych, szlachetnych surowców, które zdecydowanie wpływają na odbiór mebla i korzystnie na otoczenie, w jakim znajduje się fotel od Edinos.pl. Wizerunek mocno liczy się w biznesie.

Obrotowe fotele tapicerowane w ofercie sklepu Edinos.pl

Obrotowe fotele tapicerowane w sklepie Edinos.pl to wspaniała kolekcja, która zachwyca różnorodnością pod każdym względem – wyposażeniem, kształtem, kolorem i doborem obicia tapicerskiego foteli. Masz zapewnioną całkowitą swobodę wyboru i większe możliwości, by spójnie skompletować fotel z wyposażeniem Twojego biura. Fotele obrotowe w wydaniu tapicerowanym mają tu zarówno proste, konwencjonalne kształty, jak i bardziej rozbudowane, monumentalne. Pierwsze wersje doskonale wyposażą nawet pokoje dziecięce, ponieważ łatwo dostosowują się do wysokości biurka oraz mają materiałowe wykończenie odporne na zabrudzenia i zaplamienia. Drugi wariant tapicerowanych foteli to luksusowe modele obrotowe, w których siedziska pokryte są naturalną skórą, podkreślającą dostojność i profesjonalizm mebla. Skórzana tapicerka foteli zapewnia wysoką elastyczność i dobrą przepuszczalność powietrza. Wrażenia estetyczne są nieporównywalne z żadnym innym materiałem. Do oferty wprowadziliśmy również obrotowe modele foteli z ekoskóry, które wcale nie ustępują szlachetności wersjom z naturalnym wykończeniem.

Tapicerowane oparcia obrotowych foteli są profilowane według najnowszych, europejskich standardów ortopedycznych, a trwała tapicerka zapewnia bezproblemowe użytkowanie fotela przez długie lata. Konstrukcja wszystkich modeli obrotowych wyróżnia staranne dopracowanie – wzmocnienia konstrukcyjne, nierysujące powierzchni ciche kółka oraz profesjonalne siłowniki ułatwiające indywidualne dopasowanie wysokości siedzenia do osobistych preferencji i potrzeb. Fotele obrotowe tapicerowane prezentują pierwszą klasę i niedoścignioną jakość. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją sklepu.