Warto wiedzieć:

W tej kolekcji prezentujemy komody białe o szerokości 120 cm, które mają uniwersalny rozmiarów. Komody z Edinos.pl są przeznaczone do zagospodarowania miejsc niewielkich, idealnie wypełnią trudne do aranżacji przestrzenie, w których zależy Ci na dobrej organizacji. Komody białe w tym rozmiarze są obowiązkowym dopełnieniem mieszkań w bloku, kawalerek oraz wnętrz niewielkich i zacienionych. Białe komody 120 cm swoim kolorem doskonale rozświetlą pomieszczenie, a idealną wielkością nie ograniczą przestronności pokoju. Komody o szerokości 120 cm sprawdzą się bardziej niż szafy w przestrzeniach wąskich, ponieważ nie pokrywają tak dużej powierzchni ścian i nie przytłaczają kubatury pomieszczenia. Komody białe wnoszą do środka sporo świeżości, to jasne akcenty, które wykazują dużą neutralność. Wszystkie białe modele z naszej kolekcji daje się łatwo łączyć z innym wyposażeniem wnętrza. Komody 120 cm urządzają salony, sypialnie oraz dziecięce pokoje. Mogą też stanowić umeblowanie w miejscach publicznych np. jako dekoracja hoteli lub kawiarni.

Asortyment sklepu to mocno zróżnicowane warianty tego mebla. Komody w kolorze białym o szerokości 120 cm są niezliczoną ilością kreatywnych odsłon. Z łatwością wybierzesz z oferty model białej komody, idealnie pasujący do Twojego wnętrza. Galerię wyróżnia spójność i harmonia, ponieważ wszystkie komody białe łączy konwencjonalny profil i prostota, która jest zaletą produktów – wpływa na ich ergonomię. Nieskomplikowane zarysy mebla tworzą praktyczne i przestronne szafki.

Białe komody o szerokości 120 cm w ofercie sklepu Edinos.pl

W galerii sklepu Edinos.pl znajdziesz sporo modeli białych komód z połyskującym wykończeniem frontów. To nowoczesne komody białe o szerokości 120 cm, które wyróżnia gładkość i jednolitość awersów. Brak uchwytów rekompensuje innowacyjne otwieranie na dotyk oraz szuflady na rolkowych prowadnicach, które gwarantują bezpieczne użytkowanie, bez możliwości przytrzaśnięcia palców. Modernistyczne i stylowe komody magnetyzują śnieżną bielą. Oferta zawiera również matowe powierzchnie. Komody białe o szerokości 120 cm można zaliczyć również do typowo skandynawskich odmian. To klasyczna elegancja, która zawsze się sprawdzi. Połączenie bryły z litym drewnem i nóżkami do wnętrza wprowadza naturalistyczne akcenty, które kreują przytulną i przyjemną aurę. Uniesienia na metalowych wspornikach dodają meblom lekkości – czarne nóżki mogą dekorować style industrialne, a złote – luksusowe w odmianie glamour. Kolekcja zawiera komody w kolorze białym w rozmiarze 120 cm eksponujące zupełnie zamkniętą bryłę oraz wersje otwarte, w których wyodrębniono dekoracyjne półki. To ciekawe kształty mebla, które w połączeniu z ciemną odmianą drewnianych dodatków we froncie tworzą magnetyzujące i dynamiczne wersje produktów.

Komody białe 120 cm występują w kolekcji sklepu w wersji klasycznej – salonowej, ale część oferty jest przepięknym zbiorem dziecięcych mebli. To białe wersje komód o szerokości 120 cm, które froncie mają ozdobne printy, perfekcyjnie wpisujące się w gusta maluchów. Wszystkie produkty eksponują wyjątkową jakość i staranne dopracowanie. Wyróżnia je trwałość i niezawodność. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.