Warto wiedzieć:

W tej kategorii produktów prezentujemy białe, duże biurka, które są zaprzeczeniem tego, że taki mebel musi być ciemny. Jasne meble biurowe jako wyposażenie coraz częściej pojawiają się w aranżacjach recepcji i biur, a domowe pomieszczenia już dawno zdobyły szturmem. Moda na stylistykę krajów północnych ma się u nas dobrze. To bardzo praktyczny styl. Jasny, powiększający optycznie i ocieplający wnętrze oraz maksymalnie funkcjonalny. Takie też są biurka duże białe w ofercie Edinos.pl

Zauważ, że to minimalistyczne, nieskomplikowane kształty, które cechuje nowoczesna linia. Wszystkie biurka są uniwersalne i ponadczasowe, posłużą wiele lat i dadzą się umieścić w pomieszczeniu o każdym charakterze. Wyróżnia je obszerny i gładki blat, który tworzy maksymalną powierzchnię do pracy. W ofercie znajdziesz duże biurko z szufladami i modułowe białe biurka z komodą.

Skandynawskie blaty dużych biurek w białym kolorze zachwycają surowością, która prezentuje się wyjątkowo elegancko. Biel przełamuje dodatek w postaci drewnianych, jasnych nóżek. Oferta zawiera zarówno modele klasyczne, ale i takie, których design zaskakuje banalną, aczkolwiek ekstrawagancką i nowoczesną geometrią. To niezwykle lekkie i zgrabne formy, które wyróżniania naturalność.

Ergonomia dużych, białych biurek w Edinos.pl

Duże białe biurka tworzą przyjazne i pojemne obszary robocze. Niektóre modele mają w blacie wypustkę na kable, więc z łatwością stworzysz kompatybilne miejsce pracy biurowej i komputerowej. Powierzchnie biurek są stworzone z wysokogatunkowych materiałów, które są odporne na zarysowania – będziesz dłużej cieszył się ich gładką powierzchnią. Spody są zabezpieczone praktycznymi stopkami, które chronią mebel i podłogę przed zarysowaniem.

Twój mebel nie musi być idealnie biały. Sprawdź zakładkę konkretnego modelu biurka, ponieważ niektóre z nich mają do wyboru różne opcje kolorystyczne. W palecie barw jest aż 46 możliwości. Możesz tworzyć także produkty dwukolorowe. Wszystkie meble są stabilne i tak skonstruowane, by zapewniać przyjemną pracę, ale i stanowić dobrze prezentującą się dekorację.

Biurka duże białe w procesie zakupowym

Podążając za potrzebami klientów, odpowiadamy kategorią biurek na zamówienie. Jeśli spodobał Ci się jakikolwiek model, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie dopasować Twoje rozmiary do konkretnego produktu. Od zatwierdzenia projektu, nie powinno to potrwać dłużej niż 7 dni!

Wszystkie meble mają 10-letnią gwarancję, 100-dniowy okres karencji oraz wyjątkowy certyfikat Edinos Standard DSI 804, który potwierdza, że użyte surowce są w 100% pozyskane z poszanowaniem praw natury, a ludzie tworzyli produkt w godnych i przyjaznych warunkach. Ceny są najniższe w Europie, a zamówione biurko dostarczamy w bezpiecznym transporcie do 2-3 dni, o ile mebel znajduje się w magazynie.

Duże biurka w kolorze białym to wysokiej jakości meble, w których zwrócono uwagę na każdy szczegół. Montaż biurek jest tak prosty, jak ich blaty. Dokładamy wszelkich starań, by proces zakupowy był przyjemny i opłacalny. Wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne. Jeżeli zakupiłeś biurko w naszym sklepie, prosimy Cię, podziel się opinią na stronie sklepu. Dla tych, co jeszcze szukają dużego, białego biurka życzymy powodzenia!