Warto wiedzieć:

Dom to miejsce kojarzące się z ciepłem, bezpieczeństwem i przyjemnym klimatem. Jest to również miejsce, gdzie królować powinien komfort oraz aranżacyjny praktycyzm. Meble wybrane do mieszkalnych przestrzeni to nie tylko elementy niepowtarzalnej dekoracji, lecz przede wszystkim zapewnienie funkcjonalności i wygody na co dzień. Nowocześnie zaprojekowane meble łączą w sobie właśnie te cechy. Są one modnie wyglądające, trwale wykonane i maksymalnie przydatne domownikom. Jeśli poszukujesz regału, który spełnia takie właśnie kryteria, zapoznaj się z naszymi najnowszymi meblarskimi propozycjami.

W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziesz starannie wykonane, ciekawe wizualnie regały kwadratowe. Oferujemy Ci najlepszą jakość stylu oraz realizacji. Wysokiej klasy, odporne na uszkodzenia mechaniczne materiały decydują o wyjątkowej trwałości regałów. Znajdziesz u nas kwadratowy regał wykonany z naturalnego, w pełni higienicznego drewna. Posiadamy również regały kwadratowe zaprojektowane z wytrzymałych, odpornych na zarysowania płyt meblowych laminowanych i lakierowanych. Meble zostały wykonane w przemyślany, staranny sposób. Posiadają one gumowe podstawki niezarysowujące powierzchni oraz fantastyczne, designersko prezentujące się i niezwykle praktyczne półki.

 

Kwadratowy regał i praktyczność wykorzystania mebla.

Tego typu modele regałów są obecnie absolutnym hitem w aranżowaniu różnorodnych przestrzeni. Półki o odpowiednich wymiarach pozwalają na dowolne, lecz zawsze modne i schludne, przechowywanie rzeczy. Pierwszy sposób wykorzystania półek regału kwadratowego, to ułożenie na nich rzeczy bezpośrednio. Można na nich umieszczać nie tylko atrakcyjne dekoracje, lecz również złożoną pościel, ręczniki czy posegregowane czasopisma i ulubione książkowe tytuły. Innym sposobem na interesujące zagospodarowanie półek regałów kwadratowych jest ustawienie na nich modnych, kolorowych bądź jednolitych barwą pudełek do przechowywania rzeczy. Pudełka z uchwytem do ich prostego wysuwania i takie, które posiadają miejsce na podpis ich zawartości robią furorę w nowoczesnych mieszkaniach. To tak prosty a zarazem efektowny i wygodny sposób na urządzenie wnętrza, że wcale nie dziwi jego rosnąca popularność.

Regały kwadraty to idealne propozycje do różnorodnych przestrzeni. Razem z nimi w modernistyczny, estetyczny i praktyczny sposób urządzisz salon, sypialnię, garderobę, pokój dziecięcy i młodzieżowy, a nawet większy przedpokój czy łazienkę. Regał kwadratowy świetnie odnajduje się również w nowoczesnych przestrzeniach biurowych i interesujących przestrzeniach restauracyjnych. Posiadając we wnętrzu regał kwadrat z naszej oferty, masz pewność wygody oraz niebanalnego, wyjątkowego stylu.