Warto wiedzieć:

Garderoby dąb sonoma doskonale wpisują w estetykę każdej aranżacji. Niezależnie od tego, czy jest ona mocno osadzona w modernistycznym stylu, czy dumnie powraca do klasyki. Kolor dąb sonoma to synonim neutralności i naturalności. Garderoba w tym odcieniu jest kompatybilna z zupełnie odmiennymi barwami ścian, innych mebli, a także dekoracji. Dąb sonoma nie wchodzi w konflikt z wyraźnymi deseniami i wymyślnymi wzorami. To kolor wprowadzający harmonię. Ociepla surowe bądź monochromatyczne wnętrze.

Garderoba dąb sonoma to doskonała propozycja dla osób chcących stworzyć aranżację w stylu skandynawskim.

Jako że ten wariant kolorystyczny nawiązuje do ciepłych barw ziemi, będzie mile widziany we wnętrzach pozostających w bliskości z naturą. Ze względu na swoją uniwersalność garderobom dąb sonoma mogą zostać przypisane także nowoczesne wnętrza, które poszukują przeciwwagi dla odważnych dekoracji ścian i tkanin.

Jasne meble z wyraźnym usłojowaniem to celny wybór dla posiadaczy niewielkich przestrzeni. Garderoba w neutralnej dla pozostałego wyposażenia wnętrza kolorystyce, nie zdominuje aranżacji i wręcz przeciwnie – rozjaśni ją oraz spowoduje, że stanie się optycznie lżejsza. Czym olśniewa garderoba? Oczywiście oświetleniem, które nie tylko posiada praktyczne zalety, lecz także znacznie podnosi poziom efektu wizualnego. Szafa przesuwna z wbudowanym oświetleniem LED wyróżnia się nienaganną prezencją. Światło zainstalowane w odpowiednim miejscu potrafi wydobyć i podkreślić walory całej konstrukcji mebla.

Garderoby dąb sonoma są szczególnie efektowne, kiedy ich design opiera się na zestawieniu materiałów. Neutralna kolorystyka i łagodna struktura to cechy rewelacyjnie komponujące się z lustrzanymi oraz szklanymi powierzchniami. Poza tym, że lustro zdobiące drzwi garderoby służy celom pragmatycznym, to dodatkowo nadaje wnętrzu głębi. Pozornie jego metraż się zwiększa. Taki efekt jest wyraźnie odczuwalny, kiedy front garderoby dąb sonoma to szereg wielkoformatowych luster. Nie zawsze ozdobą musi być lustro. Mogą to być stylowe wstawki ze szkła lacobel występujące w rozmaitych wariantach kolorystycznych.

Garderoba jest meblem, który powinien trafnie odpowiadać na potrzeby oraz wymagania użytkowników.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by każdy element mebla został zaprojektowany na indywidualne życzenie i stał się własnym, autorskim dziełem. Pod względem konstrukcyjnym garderoby dąb sonoma posiadają różnorodne warianty. Garderoba przesuwna z lustrem jest niezwykle wygodna i praktyczna. Dedykowany jej specjalny system jezdny umożliwia sprawne przesuwanie poszczególnych modułów frontu. To przydatne rozwiązanie zwłaszcza w pomieszczeniach, w których nie sprawdzi się garderoba z tradycyjnymi drzwiami skrzydłowymi. Bardzo atrakcyjne są również modele łączące szafę wyposażoną w mobilne segmenty frontu oraz popularną garderobę dwudrzwiową. Stylistyka takiego mebla jest nieszablonowa i może stać się punktem centralnym całej aranżacji. Wnętrze ma również kolosalne znaczenie. Półki, szuflady, drążki to własnie dzięki nim systematyzacja ubrań jest prosta i logiczna.