Meble w stylu skandynawskim stawiają nie tylko na prostotę, ale przede wszystkim na funkcjonalność. Takie meble i dodatki pasują do każdego rodzaju wnętrza, od tych klasycznych, utrzymanych w ciepłych barwach, przez rustykalne, aż do nowoczesnych.

Warto wiedzieć:

 

Nasi klienci pokochali taką stylistykę. Meble skandynawskie do salonu w ofercie sklepu Edinos.pl reprezentują współczesny minimalizm, któremu nie sposób się oprzeć.

Kolekcję wyróżnia prostota, jasne barwy i mocne odwołanie do natury. Te 3 cechy doskonale opisują wszystkie produkty w kategorii mebli skandynawskich. Mają postać, nieskomplikowanych brył, ale są eleganckie, z wyraźną dominacją bieli i estetycznym wykonaniem z drewna. Zobacz, że w każdej szafie czy stole wyraźnie widać nieskomplikowanie i szlachetność, a takie połączenie obrazuje wyłącznie dobry styl.

Edinos.pl przedstawia ergonomiczny asortyment mebli skandynawskich, które podążają za potrzebą całej rodziny. Wygodne pufy ze schowkiem, rozkładane kanapy oraz praktyczne stoliki do kawy mają zapewnić idealny relaks po całym dniu pracy. Modułowość i łatwość tworzenia wielu zestawów to cechy idealnie opisujące skandynawskie meble do salonu. Przekonaj się, że komody i regały w dostępne w tej kategorii są maksymalnie użyteczne. Oferta internetowego sklepu Edinos.pl to produkty funkcjonalne, w których nie brak rozwiązań typu 2w1.

Meble skandynawskie – twórz salon ze smakiem

Zainspirował Cię ten styl i chcesz go przenieść do swojego pokoju? Szukaj w salonowych meblach tego, na co postawił trend skandynawski. Sprawdź, że kolekcja obejmuje produkty, które mają gładkie fronty i wyróżnia je prostolinijność. Tu nie ma nadmiaru zdobień. Powierzchnie mebli w stylu skandynawski przeznaczonych do salonu są jednolite, bez finezyjnych żłobień i frezów. Króluje nieskomplikowana geometria, która nie wprowadza zbędnego chaosu i nie zabiera niepotrzebnie przestrzeni. Styl mebli, który idealnie sprawdził się w krajach Północnych, stawia mocno na harmonijność i spójność.

Salon skandynawski ma wyciszać, dlatego kolory mebli do salonu z tej części oferty są neutralne. To z reguły chłodne barwy, w których mocno dominuje biel oraz wszelkie odcienie beżów i szarości. Podobnie jak fronty w kolorze jasnych odmian drzew: brzozy, sosny czy bielonego dębu. Ta kategoria mebli jest bogata w powierzchnie biało–drewniane, mocno charakterystyczne dla tego stylu. Intensywne kolory pojawiają się w dodatkach. Czarne uchwyty, kamienne blaty, a nade wszystko drewno w każdej postaci to akcenty zmieniające charakter mebla z monotonnego na ciekawy i wysublimowany.

Oferta mebli do salonu w stylu skandynawskim w Edinos.pl

Wartości produktów są odzwierciedleniem założenia sklepu: „Najniższa cena w Europie”. Wybór mebli skandynawskich z kolekcji jest zakupem opłacalnym, bo długoterminowym. Zapewnia go 10-letnia gwarancja na wszystkie modele. Bonusem jest 100-dniowa karencja, która ma sprawdzić Twój poziom satysfakcji. Dla Edinos.pl jest on szalenie istotny. Wszystkie produkty mają potwierdzoną jakość unikalnym certyfikatem Edinos Standard DSI 804. Twoje zamówienie dociera błyskawicznie, ponieważ jeżeli towar jest w magazynie dostawa trwa tylko 24 godziny.

Przyroda jest mocno obecna w stylu skandynawskim, dlatego w tej kategorii produktów znajdziesz naturalne, drewniane meble lub jego pochodne, które gwarantują 100% wytrzymałość. Masz pewność, że inwestując w takie wyposażenie salonu, nie będziesz musiał wymieniać go co sezon.

Urządzenia są trwałe i ponadczasowe, budują ciepły i przyjazny klimat. Meble skandynawskie do salonu to ekologiczna świadomość i powrót do tego, co pierwotne. Zapraszamy do świata produktów inspirowanych stylem życia mieszkańców krajów północnych.