Komody z szufladami

 

Warto wiedzieć:

Komody z szufladami są meblami niezastąpionymi w Twoim mieszkaniu. Czy zastanawiasz się czasami, jak wiele przedmiotów mogą pomieścić pojemne szuflady komód? Niezależnie od zmieniających się trendów w aranżacji wnętrz komody z szufladami zajmują stałe miejsce w pomieszczeniach, gwarantując niezwykłą funkcjonalność oraz doskonały efekt wizualny. Dobierz komodę z szufladami w stylu i kolorze, zgodnym z wyposażeniem wnętrza, a z pewnością zyskasz mebel, który idealnie wkomponuje się w już istniejącą aranżację. 

Wysokiej klasy komody z szufladami

Komody z szufladami, które znajdziesz w naszej ofercie to meble, wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej. Jej odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania sprawia, że komody wyglądają jak nowe nawet po wielu latach codziennego użytkowania. Oferowane w naszym sklepie komody posiadają praktyczny mechanizm rolkowy, zapewniający wygodę użytkowania szuflad. Możliwość wysuwu szuflady do konkretnego momentu stanowi gwarancję bezpieczeństwa użytkowania. Nasze komody z szufladami posiadają sprawdzone uchwyty, które prezentują się nienagannie i zapewniają niezawodność eksploatacji. Komody bezuchwytowe posiadają frezowane pod odpowiednim kątem górne krawędzie szuflad. Ten sprawdzony, nowocześnie prezentujący się sposób zapewnia doskonały wygląd mebli, nawiązujących do stylu minimalistycznego.

Zróżnicowana oferta komód z szufladami sprawia, że z łatwością dobierzesz komodę do swojego wnętrza. Posiadające modne odcienie oraz różnorodne style wykonania komody wyposażone w szuflady sprawdzą się w sypialni, w salonie, gabinecie, przedpokoju oraz pokoju dziecięcym. Nasze komody, wyróżniające się niezwykle stylowym wyglądem stanowią ozdobę pomieszczeń oraz pojemna przestrzeń do przechowywania. W szufladach komody możesz umieścić bieliznę, skarpetki, paski, nakrycia głowy, szaliki, akcesoria sportowe, klucze, tekstylia stołowe lub okienne, a w głębokich, wysokich szufladach nawet pościel, ręczniki oraz odzież. Zastosuj praktyczne organizery do szuflad i kreuj ich funkcjonalność względem swoich potrzeb.

Komody do nowoczesnych wnętrz

Nowoczesne komody z szufladami, prezentowane w naszym asortymencie wykazują się zróżnicowaną stylistyką, która znajdzie zastosowanie w wielu tendencjach aranżacyjnych. Pośród komód z szufladami znajdziesz meble, doskonale odzwierciedlające skandynawskie tendencje. Połączenie bieli z naturalnym drewnem oraz prosta stylistyka zachwycają. Nowoczesne komody z szufladami cechuje nieskomplikowana elegancja oraz innowacyjność. W naszej ofercie znajdują się komody o zaokrąglonym kształcie. Ich innowacyjność sprawia, że doskonale wpisują się w nowoczesny charakter pomieszczeń.  Efektowne komody, przeznaczone do eleganckich wnętrz, utrzymanych w stylu glamour zachwycają gustownym wyglądem, pojemnością oraz unikalnością stylistyczną. Komody z szufladami, które nabędziesz w naszym sklepie dostępne są w kolorze białym, czarnym, w jasnych oraz ciemnych odcieniach drewna, a także w niezwykłych, doskonale dopasowanych do siebie połączeniach kolorystycznych.