Warto wiedzieć:

W tej kategorii sklepu Edinos.pl prezentujemy estetyczne i funkcjonalne regały z szufladami, które sprawdzą się wtedy, gdy nie chcesz eksponować niektórych produktów. To praktyczne meble, które pomogą Ci zapanować nad porządkiem w każdym pomieszczeniu. Galeria zachwyca ogromną różnorodnością – znajdziesz w niej regały z szufladami w każdym stylu, kolorze i rozmiarze. Do wyboru masz nie tylko wąskie słupki, ale także rozbudowane formy, które zachwycają sporą przestrzenią do przechowywania. Cechą wyróżniającą kolekcję jest uniwersalność produktów. Wyposażone w szuflady regały zachwycają głównie nieskomplikowanym designem, choć w ofercie sklepu dostępne są również zdobione egzemplarze. Ponadczasowość pozwala na łatwe zestawianie proponowanych regałów z gotowymi już aranżacjami wnętrz. Dzięki wbudowanym szufladom, z pomocą regału dobrze uporządkujesz wnętrze, jednocześnie ładnie je dekorując smukłym profilem mebla. 

Jeżeli szukasz nowoczesnych konstrukcji, praktyczne regały z szufladami od Edinos.pl znakomicie się sprawdzą. Ich dobrze zaprojektowane bryły nie przytłoczą wnętrza, ale odpowiednio je urządzą. W asortymencie znajdują się klasyczne regały, które łączą w sobie otwarte półki z szufladami oraz wersje, w których meble są wyposażone w dodatkowe, zamykane szafki. Takie regały z szufladami będą szczególnie przydatne w organizacji biur, gabinetów oraz urzędów, choć zdadzą także egzamin w domowych aranżacjach, zwłaszcza biblioteczkach, salonach i dziecięcych pokojach. Meble wyróżnia profesjonalnie wyselekcjonowany surowiec. Przepiękne odmiany drewna, które są podstawowym budulcem produktów, prezentują szeroką paletę kolorów. Drewniane warianty wnoszą do wnętrza ciepło i przytulność. Ciekawie wyglądają wersje z dodatkowymi witrynami oraz nowoczesne regały z szufladami, które zachwycają wysokim połyskiem frontów. To kolekcja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. 

Regały z szufladami w ofercie sklepu Edinos.pl

Asortyment sklepu Edinos.pl to nie tylko nowoczesne regały z szufladami, które fantastycznie odsłaniają niezwykle popularny w tym sezonie duet drewna i metalu. To również minimalistyczne regały, bez widocznych uchwytów oraz wyróżniające się zaskakującymi kolorami frontów. W skandynawskiej odmianie regały z szufladami urzekają praktycznością białych lub litych elementów, ale w ofercie Edinos.pl znajdziesz także warianty tradycyjne w stylu retro. Najpiękniej prezentują się rodzaje w różnych gatunkach drewna – od rozbielonych odmian sosny, przez ciepłe barwy dębu sonoma, aż do ciemnych propozycji w odcieniu wenge. Warto zwrócić uwagę na dwukolorowe regały z szufladami oraz tak nietypowe tonacje, np. truflową. 

Regały eksponują wysoką klasę – to jakość, która wynika z rzemieślniczej kreacji mebli i starannego dopracowania. Wszystkie regały z szufladami są solidnie wykończone oraz wyważone – nie musisz obawiać się, że mebel się przewróci. Regały z szufladami są wyposażone w nowoczesne systemy cichego domykania oraz innowacyjne prowadnice, które gwarantują kontrolowane zamykanie szuflad, bez ryzyka przytrzaśnięcia palców. Wszystkie regały są bezpieczne w użytkowaniu i mogą być wyposażeniem dziecięcych przestrzeni. Ich profesjonalne wykonanie jest potwierdzone wyjątkowym certyfikatem Edinos Standard DSI 804. Jeżeli teraz zdecydujesz się na zakup wybranego modelu, otrzymasz 10-letnią gwarancję, choć wszystkie regały z szufladami są niezawodną propozycją firmy Edinos.pl