Półki dąb sonoma

 

Warto wiedzieć:

Półki w stonowanym kolorze dąb sonoma są w stanie odnieść sukces w każdej aranżacji. Wspaniale dopełniają wnętrza urządzone w stylu skandynawskim, choć nieobcy jest im industrialny sznyt. Często traktowane po macoszemu, posiadają ogromny potencjał. Są praktyczne i doskonale zastępują masywne regały wtedy, gdy we wnętrzu nie ma miejsca na meble o większych rozmiarach. Kompaktowy design oraz walory wizualne półki w kolorze dąb sonoma pozwalają na to, by zaoszczędzić przestrzeń i jednocześnie logicznie zagospodarować ścianę w naprawdę atrakcyjnym stylu. Zdecydowanym atutem tego rodzaju mebli jest tworzenie dowolnych konfiguracji oraz swobodnego rozmieszczenia ich tak, by najlepiej spełniały przypisywane im funkcje.

Przy tworzeniu indywidualnej galerii ściennej niezwykle pomocne są półki samowiszące dąb sonoma.

Takie modele posiadają wewnętrzne wsporniki, dzięki którym mocowanie jest całkowicie zamaskowane i niewidoczne z zewnątrz. Kluczową zaletę półek samowiszących stanowi możliwość umieszczenia ich w praktycznie wszystkich wnętrzach. Urok półek w wariancie dąb sonoma tkwi w ich subtelności. Delikatny odcień rewelacyjnie imitujący piękno drewna, harmonijnie współgra z wnętrzem. Ponadto meble w kolorze dąb sonoma, posiadające wyraźne rysunki słojów, stanowią idealny punkt wyjścia dla tworzenia zupełnie nowego wystroju wnętrza. Regał, komoda, stolik, półki w kolorze dąb sonoma są neutralne, praktyczne, na ich powierzchni nie widać zabrudzeń. Do aranżacji wnoszą przytulność, ciepło, elegancję. Tworzą   interesujące zestawienia z pastelami, a nawet energetycznymi, neonowymi barwami. Nie wchodzą w konflikt również z paletą kolorystyczną o głębokim nasyceniu. Zróżnicowane faktury także nie są im wrogie.

Półce w kolorze dąb sonoma nie można odmówić uniwersalności.

Celująco zda egzamin w salonie, kuchni, gabinecie i pokoju dziecięcym. W każdym pomieszczeniu znajdzie inne zastosowanie. Półki meblowe w salonie mogą wejść w rolę tła dla ekspozycji plakatów w ramkach. Kiedy ten sposób prezentacji grafik pojawił się we wnętrzach, od razu zyskał status bestselleru. Przestrzeń półek meblowych to także dobre miejsce dla dekoracji sezonowych, np. jesiennych czy też bożonarodzeniowych. Półka w kolorze dąb sonoma może być alternatywą dla tradycyjnego kwietnika. Jako że odcień mebla posiada bliskie powinowactwo z naturą, bujna paproć bądź rozłożysta zielistka to rośliny, które będą    świetnie korespondowały z estetyką mebla. Ponadto wizualnie odświeżą wnętrze i oczyszczą powietrze. Warto pomyśleć o takim zestawie podczas aranżowania wnętrza gabinetu. 

Jako że półki dąb sonoma są atrakcyjne wizualnie i stanowią ogromną pomoc w organizowaniu przestrzeni, ich przeznaczeniem jest pokój dziecka. Estetyczne wzornictwo modeli przeznaczonych najmłodszym użytkownikom sprawia, że dzięki nim można stworzyć bajkowe aranżacje. Półka w kolorze dąb sonoma to kapitalne miejsce na zaprezentowanie własnego księgozbioru lub ulubionych pluszaków. Słowem kluczowym przestrzeni kuchni jest dobra organizacja. Otwarte półki, także w oryginalnej barwie dąb sonoma, nie tylko pomagają utrzymać porządek, lecz także są hitem o niesłabnącej popularności. Wyeksponowane na nich naczynia i akcesoria kuchenne posiadają fenomenalne walory dekoracyjne.