Warto wiedzieć:

Prezentowana kolekcja to popularne i niezawodne komody białe z szufladami, które wykazują wysoką funkcjonalność i ponadczasowość. Meble są niezastąpionym dopełnieniem salonów, garderób, sypialni, a nawet przestrzeni dziecięcych. Galeria sklepu wyróżnia się dużym zróżnicowaniem pod kątem kształtu, stylu i rozmiaru produktów. Komody białe z szufladami są odmiennymi wariacjami i prezentują różne układy. Od szerokich egzemplarzy, które idealnie zakryją pustą ścianę w przestronnym pomieszczeniu, po wąskie słupki, dające się łatwo zaadoptować nawet w trudno dostępnym miejscu. Komody w kolorze białym z praktycznymi szufladami dzięki symetrycznym przegródkom pozwolą dokładnie usystematyzować i posegregować wszystkie bibeloty, jakie potrzebujesz przechować w środku. To zgrabne modele, które pomogą Ci zapanować nad nieporządkiem.

Asortyment sklepu eksponuje gładkie i jednolite bryły, które kształtem kreślą nowoczesne zarysy mebla. Białe komody z szufladami mają tutaj nieskomplikowane linie i konwencjonalny wygląd. Połyskujące białe fronty mebli będą idealne do małych wnętrz, które potrzebują więcej odbijających powierzchni. Subtelne odmiany wprowadzają do środka spokój i budują w nim czystą, elegancką aurę. Kolekcję tworzą także tradycyjne komody białe z szufladami, które cechuje matowa odsłona frontów i klasyczne fornirowania.

Białe komody z praktycznymi szufladami w ofercie sklepu Edinos.pl

W galerii sklepu Edinos.pl dominują odmiany skandynawskie. Trudno, żeby ich zabrakło, skoro komody białe wyposażone w szuflady dobrze wpisują się w ten trend. Łączenia z drewnianymi nóżkami dodają meblom lekkości i wykazują przyjemne, naturalistyczne akcenty. Duet z metalowymi, czarnymi stelażami to industrialne i współczesne zarysy mebli, które dodatkowo cechuje oszczędność formy i wysublimowanie. W niektórych wariantach komody białe z praktycznymi szufladami wyróżniają się dynamiką designu uzyskaną przez wprowadzenie dodatkowych, otwartych półek. Sporo w tej kolekcji jest również wygodnych białych komód dziecięcych, które w przestrzeni malucha pomogą zapanować nad nieporządkiem. To modele z ciekawymi, bajkowymi printami na awersie mebli. Modernistycznie wyglądają komody z szufladami i dodatkowymi, charakterystycznymi uchwytami w formie podłużnych, jaskrawych chwytów, które do monochromatycznej bryły wnoszą sporo ożywczych akcentów. Warto zwrócić również uwagę na awangardowe komody w kolorze białym z niesymetrycznymi szufladami w desenie. To oryginalna i niebanalna interpretacja szafki.

Wszystkie komody w naszym sklepie są wyposażone w innowacyjne technologie, które powodują, że szuflady są ciche w domykaniu, mają łatwo pracujące prowadnice, które sprawiają, że wysuwanie i wsuwanie przegródek jest bezproblemowe, a specjalne blokady uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców. To białe meble pierwszej klasy, które wyróżnia staranne dopracowanie i niespotykana jakość. Komody białe z szufladami są trwałe, solidne i rzetelnie wykończone – latami będziesz cieszył się ich niezmiennym stanem. Zapraszamy do zapoznania się z całą galerią sklepu i życzymy udanych zakupów.