Warto wiedzieć:

    Meblem w modnym kolorze dąb sonoma, którego nie może zabraknąć w żadnym nowocześnie zaprojektowanym salonie jest z całą pewnością ława. Ten zgrabny stolik kawowy jest bardzo przydatny w salonowej przestrzeni. Możemy przy nich miło spędzać czas. Przy wygodnej w użytkowaniu ławie dąb sonoma spotkania z rodziną i przyjaciółmi oraz chwile samotnego relaksu mogą być jeszcze przyjemniejsze. Warto zatem zainwestować w funkcjonalnie skonstruowany, ciekawy model stolika do salonu. Jaki tego typu mebel wybrać, by cieszyć się jego interesującą prezencją? Ławy oraz stoliki kawowe w kolorze dąb sonoma są bardzo popularne. Ta wyjątkowa barwa jest połączeniem lekkości i elegancji. Naturalne piękno tego koloru  pasuje znakomicie do różnorodnych mebli.

            Szeroką gamę rewelacyjnych modeli stolików kawowych oraz ław do salonów w kolorze dąb sonoma znajdziesz w naszym sklepie internetowym Edinos.pl. Oferujemy Ci meble kawowe o różnorodnych, nietuzinkowych formach. Część z nich została całkowicie wykonana z drewna dębowego, inne są z kolei połączeniem różnych surowców. Posiadamy między innymi ławy wykonane z drewna oraz wysokiej jakości, hartowanego szkła czy modnie prezentującego się materiału MDF laminowanego. Kolor dąb sonoma bardzo dobrze łączy się z innymi odcieniami. Biel, błękit, szarości czy czerń wyglądają wyśmienici w połączeniu z barwą dąb sonoma.

Praktyczny stolik kawowy dąb sonoma?

Niektóre ze stolików kawowych w kolorze dąb sonoma z naszej oferty posiadają wygodne w użytkowaniu, niezwykle praktyczne półki oraz szuflady. Dzięki nim najpotrzebniejsze przedmioty, jak na przykład książka czy kubek z kawą umieścisz w zasięgu ręki. Do szuflady można schować różne drobiazgi, by uniknąć nieporządku podczas chwil spędzonych w salonie. Podobne zastosowanie mają ławy dąb sonoma z podwójnymi blatami. Na dolnym blacie umieścić można w wygodny sposób wiele różnorodnych rzeczy. Szczególnie efektownie prezentują się te ławy, które posiadają nieregularne kształty. Na przykład rozkładana ława z blatem o formie koła zrobi furorę w Twoim modernistycznym wnętrzu. Jej praktyczna możliwość rozkładania to ponadto wygoda i komfort, jakiego potrzebuje każde nowoczesne mieszkanie.

            Spokojny kolor sonoma wyróżnia się uniwersalizmem. Rewelacyjnie sprawdza się zarówno w mieszkaniach, jak i wnętrzach komercyjnych. Ława bądź stolik kawowy dąb sonoma modnie prezentować będzie się zatem i w domowym salonie, biurowej recepcji i w stylowo zaprojektowanej kawiarni. Z pewnością jest to kolor, dzięki któremu zaaranżujesz nowoczesne, eleganckie i pełne klasy wnętrze.