Warto wiedzieć:

Jeżeli szukasz kwadratowego stołu, jesteś w dobrym miejscu! Poznaj najnowszą kolekcję firmy Edinos.pl, w której meble zachwycają doskonałą symetrią blatu. Produkty są kluczowe w urządzaniu wygodnych i niewielkich stref pracy lub małych jadalni. Stoły w kształcie kwadratu są przeznaczone nie tylko do aranżacji domowych, ale doskonale urządzą komercyjne miejsca w urzędzie, gabinecie, kawiarni lub restauracji, ponieważ są zgrabnym i prestiżowym dodatkiem wnętrza. To bogata i różnorodna kolekcja, która udowadnia, że kwadratowe stoły wcale nie muszą mieć oczywistego charakteru i mogą zaskakiwać nietuzinkowym wyglądem. W asortymencie znajdziesz nawet wersje kamienne, przeznaczone do ogrodu oraz modele w futurystycznym i kreatywnym ujęciu, dlatego warto zapoznać się z całą kolekcją sklepu, jeśli szukasz niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. 

Wszystkie kwadratowe stoły w naszej kolekcji eksponują praktyczną powierzchnię, na której nie tylko można zaserwować poczęstunek, ale również wygodnie pracować. Przeznaczenie mebla uwarunkowane jest wielkością mebla – galeria prezentuje kwadratowe stoły w różnych rozmiarach. Wokół blatu możesz usadzić 6 lub 4 osoby, ale są też mniejsze wersje, przeznaczone wyłącznie dla 1 użytkownika, które mają standardową wysokość lub formą i wielkością przypominają wysoki stołek barowy. W asortymencie sklepu znajdziesz także funkcjonalne stoły kwadratowe z rozsuwanym bądź regulowanym blatem oraz gotowe komplety z krzesłami. W ofercie dostępne są także klasyczne wersje barowe i nowoczesne odmiany, które są wyposażone w półki. Kolekcja jest na tyle ciekawa i różnorodna, że każdy znajdzie w niej swój ulubiony model. 

Kwadratowe stoły w ofercie sklepu Edinos.pl

Kategoria Stoły kwadratowe w sklepie Edinos.pl prezentuje nie tylko klasyczne i proste stoły w kształcie kwadratu, wykonane z drewna, ale także wersje szklane, które podkreślą luksusowe trendy. Sporo w ofercie sklepu znajduje się modeli industrialnych, w których dominuje duet drewna i metalu. Dekoracyjną częścią loftowych mebli są wsporniki, uformowane w różny sposób, które do prostej bryły wprowadzają ożywczą dynamikę. Nie brakuje tu minimalistycznych profili, które mają ponadczasowy charakter. Ich plastyczność pozwala na umieszczenie produktów w wielu stylach aranżacyjnych, np. skandynawskich lub nowoczesnych. Warto zwrócić uwagę na niebanalne formy, jak kwadratowe stoły, w których podstawę stanowi element traktora albo wersje eko, które powstały z odzyskanego drewna. Niektóre z nich mają zupełnie surowy blat, inne prezentują zachwycające, połyskujące powłoki. 

Całą galerię charakteryzują proste, ale przyjemne linie, w których najważniejsza jest funkcjonalność. Stoły w kształcie kwadratu są nieskomplikowane i wygodne w użytkowaniu oraz prezentują meblarskie rzemiosło najwyższej klasy. Kolekcję wyróżnia staranne dopracowanie – wysoka jakość mebli przejawia się w profesjonalnym dobraniu i zestawieniu wysokogatunkowych surowców. Blaty to nie tylko solidne i zaskakująco wytrzymałe powierzchnie, ale również szlachetne i dostojne połacie, które są profesjonalną wizytówką firmy Edinos.pl. Każdy zakupiony w naszym sklepie internetowym kwadratowy stół ma 10-letnią gwarancję. Wszystkie meble prezentują ekologiczne i bezpieczne powierzchnie i są obowiązkowym dodatkiem niewielkich, ale stylowych pomieszczeń. Koniecznie zapoznaj się z całą galerią naszego sklepu i już teraz wybierz swój ulubiony model.