Warto wiedzieć:

              Gdy projektujemy wnętrza w swoim mieszkaniu, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na funkcjonalizm dobieranych do nich mebli. W każdym salonie, sypialni czy pokoju dziennym niezbędne są pojemne, praktyczne półki, dzięki którym możemy w ciekawy oraz rozsądny sposób zagospodarować przestrzeń w pomieszczeniu. Rewelacyjnym, modnym rozwiązaniem na przechowanie dużej ilości różnych rzeczy są półki ścienne. Wiszące meble dodają przy tym pomieszczeniom elegancji oraz nowoczesności.

             Ścienna półka może być zawieszona w najróżniejszych miejscach we wnętrzu, co często pozwala w na niebanalny, oryginalny sposób ozdobienia pokoju. Wiszące meblościanki w połączeniu z innymi regałami pozwalają na stworzenie pomysłowej, nietuzinkowej wizualnie kompozycji. Półki ścienne to bardzo ważne designersko elementy w nowoczesnych, modernistycznych mieszkaniach. Ich funkcjonalizm ułatwia życie, a niepowtarzalne formy zachwycają nawet najbardziej wymagających. Oryginalne propozycje półek ściennych można znaleźć w sklepie internetowym edinos.pl. Meble te cechuje precyzja wykonania oraz rewelacyjna, modna stylistyka. Wiszące półki z oferty sklepu edinos.pl są wykonywane z najlepszej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Szklane gabloty w wybranych modelach doskonale wpasowują się do eleganckich, wytwornych wnętrz. Kolorowe zdobienia innych modeli świetnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych oraz finezyjnie zaaranżowanych wnętrzach.

Do klasycznie skomponowanych pomieszczeń idealna zaś będzię półka na ścianę, wykonana ze szlachetnego, naturalnie pięknego drewna.

Półki wiszące to nie tylko wizualnie atrakcyjny efekt, lecz również nasza wygoda, która jest niezbędna w każdym dobrze urządzonym mieszkaniu.