Warto wiedzieć:

Poznaj niezwykle popularne krzesła „hałas”, które charakteryzują się prostą, drewnianą konstrukcją i tapicerowanym siedziskiem. Kiedyś kultowe krzesła w typie „hałas” cieszyły się dużą popularnością dzięki swojej wytrzymałej i porządnej konstrukcji, a także niezwykłej wygody. Dziś oprócz wymienionych cech prezentują wysmakowany design i swoją oryginalną bryłą robią wrażenie. Stanowią wyszukany i niezwykle modny dodatek wnętrza. 

Stylowe krzesła „hałas” nie wzięły swojej nazwy od tego, że wydają dźwięki, ale od nazwiska ich twórcy – Rajmunda Hałasa, który już jako chłopiec wyróżniał się niespotykaną wiedzą praktyczną na temat stolarstwa. W 1957 roku ukończył wydział architektury wnętrz i stał się wybitnym kreatorem mebli. Krzesła typu „hałas” to jego dzieło. Ponadczasowe modele krzeseł w sklepie Edinos.pl wyróżnia innowacyjna konstrukcja oparcia. Rewelacyjnie sprawdzą się w klasycznych czy rustykalnych wnętrzach, nadając im niepowtarzalnego klimatu, ale idealnie pasują także do nowoczesnych i eklektycznych aranżacji. Stonowany kolor tapicerki w krzesłach „hałas” i naturalne drewno to uniwersalne połączenie, które idealnie odnajdzie się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. 

Kolekcja krzeseł typu „hałas” to zarówno proste modele, jak i wersje z giętkim, odpowiednio formowanym oparciem. Możesz dobrać pasujący model do swojego wnętrza. Krzesła wyróżnia naturalny charakter, dlatego chętnie są wybierane do wnętrz projektowanych w trendzie eko. Oprócz krzeseł typu hałas tapicerowanych ekoskórą i materiałem dostępne są też modne plecionki, czyli krzesła „hałas” z siedziskiem z ultramikrowłókien, które są niezwykle trwałe i odporne na zaplamienia. Wszystkie produkty wyróżnia lite, wysokogatunkowe drewno, o właściwościach higienicznych i antystatycznych. Dowolnie możesz dopasować odcień drewnianej konstrukcji i kolor siedziska. 

Projektant myślał przede wszystkim o zdrowiu i bezpieczeństwie użytkownika kapitalnego krzesła „hałas”, dlatego jest ono w pełni bezpieczne i ma profesjonalnie wyprofilowany zagłówek, podtrzymujący odpowiednio kręgosłup. Głębokie i szerokie siedzisko krzeseł „hałas” odznacza się komfortową formą, dzięki czemu podczas użytkowania można poczuć się wygodnie. Rewelacyjna podstawa mebla cechuje się ponadprzeciętną stabilnością, natomiast antypoślizgowe wykonanie zabezpiecza podłogę przed zarysowaniem. Wszystkie krzesła „hałas” to produkty pełne aranżacyjnej klasy, a zarazem cechujące się nowoczesnym szykiem. Krzesła są ponadczasowe, a zarazem designerskie. To jakość, która nie zawodzi i wdzięk, obok którego nie da przejść się obojętnie.