Wieszaki do przedpokoju - stojące i ścienne.

 

Warto wiedzieć:

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, w którym stajemy, wracając do domu po ciężkim dniu wypełnionym obowiązkami. Wiosną, jesienią i zimą pierwsze, co robimy, to zdjęcie kurtki lub płaszcza i odwieszenie go na wieszak. Dlatego wieszaki do przedpokoju to bardzo ważny element wyposażenia domu – dzięki nim wierzchnie okrycia są na wyciągnięcie ręki i nie trzeba ani szukać ich w szafie, ani do niej odnosić. Najpopularniejsze formy wieszaków do przedpokoju obejmują stojaki na ubrania, haki montowane na ścianie i poziome pręty, do których pasują wieszaki takie, jakie znajdziemy w szafie.

Jak wybrać praktyczny wieszak do przedpokoju ?

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze modele stojaków do korytarza i innych rodzajów wieszaków, które subtelnie dopełnią wystrój Twojego domu. Stojące wieszaki do przedpokoju przypominają rozgałęzione drzewka lub są zaprojektowane na bazie abstrakcyjnych kształtów. Różnorodność kolorów sprawia, że z łatwością znajdziesz idealne stojaki do przedpokoju utrzymanego w konkretnym stylu. Drewniane wieszaki do korytarza odzwierciedlają zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz. Wybierając stojak, koniecznie zwróć uwagę na liczbę gałązek lub haczyków – dzięki temu wszystkie potrzebne okrycia rodzina przechowa w jednym miejscu. Zapewniamy, że wieszaki stojące będą stabilne, a ubrania nie będą spadały z haczyków. Design jest optymalny dla funkcjonalności – każdy z wieszaków do przedpokoju ma odpowiednio dużą rozpiętość dla komfortowego użytkowania. Są także zaprojektowane tak, by nie przewracać się i zajmować jak najmniej miejsca w korytarzu.

Możesz wybierać nie tylko wśród stojaków do przedpokoju, ale także interesujących garderób. Stanowią bardzo wygodne połączenie szafek korytarzowych, luster i wieszaków ściennych. Haki do korytarza umocowane na drewnianych deskach to rozwiązanie dla tych, którzy nie mają dużo miejsca w przedpokoju lub preferują meble łączące kilka funkcji. Garderoby z wieszakami do korytarza dostępne są w wielu kolorach, obejmujących naturalne odcienie drewna oraz czerń, biel i szarość. W zestawach tych znajdziesz szafki na buty i przydatne drobiazgi. Haki do przedpokoju są umieszczone tuż obok lustra – wraz z nim i szafką zajmują powierzchnię równego prostokąta. Haczyki na ubrania rozmieszczono tak, by wiszące na nich ubrania nie przysłaniały lustra i nie utrudniały dostępu do półek. Oferujemy również ścienne wieszaki do przedpokoju oraz korytarza z samym lustrem lub modele bez przerw w desce stykającej się ze ścianą. To właśnie różnorodność jest największą zaletą wieszaków do przedpokoju – każdy może znaleźć model, który odpowiada jego potrzebom.

Oprócz stylowych i solidnie wykonanych stojących i wiszących wieszaków do przedpokoju, gwarantujemy szybką obsługę i atrakcyjne ceny. Wybrany wieszak do przedpokoju dotrze do Ciebie w ciągu kilku dni roboczych. Przesyłka będzie w pełni zabezpieczona, a jej koszt jest niewielki, gdy weźmiemy pod uwagę rozmiary zamówień. Zapoznaj się z ofertą i znajdź swój wymarzony wieszak do korytarza, który będzie pełnił nie tylko funkcję użytkową, ale również estetyczną!