Łóżka typu domek

Warto wiedzieć:

               Magiczne łóżka dla dzieci i młodzieży wykonane z prawdziwego, naturalnego drewna. Europejska moda dotarła już także do Polski! Łóżko domek to 100% natury w najlepszym wydaniu dla Twojego dziecka. Sprawdź. Wiesz, jak ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo i funkcjonalizm w pokojach dziecięcych i właśnie poszukujesz mebli dla dziecka, które spełniają te kryteria? Chcesz również, aby te meble sprawiały dziecku radość? Mamy na to sposób. Jednym z mebli, który wręcz zachwyca pomysłowością i uroczym wykonaniem, jest łóżko w formie domku. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko pokocha swoje nowe miejsce do spania. W ofercie naszego sklepu internetowego Edinos.pl znajdziesz wyjątkowe propozycje łóżek domków dla dzieci. Każda z nich to w pełni bezpieczny, profesjonalnie zaprojektowany model. Posiadamy łóżka typu domek wykonane z bezpiecznego dla zdrowia, w pełni naturalnego, pięknie prezentującego się drewna. Jest to między innymi drewno sosnowe klasy pierwszej pro. Materiał ten o posiada właściwości antystatyczne, a więc nie przyciąga kurzu. Dziecięce łóżka domek posiadają bardzo dokładnie szlifowane oraz polerowane powierzchnie. Dzięki temu cechują się ona stuprocentową gładkością. Konstrukcje mebli do spania to stabilne, wytrzymałe stelaże. Trwałość łóżek domków otrzymywana jest poprzez solidne łączenia za pomocą profesjonalnych wkrętów ocynkowanych. W naszej ofercie znajdziesz meble w różnych rozmiarach. Dzięki temu z łatwością wybierzesz najbardziej odpowiedni do potrzeb Twojego dziecka model. Szybki, prosty montaż mebli to okazja by zaangażować w jego składanie również dziecko. Piętrowe łóżka domki pomieszczą dwie osoby. Mocno umocowane drabinki do wejścia na górne łóżko mogą sprawić frajdę Twoim dzieciom.

Dla kogo właściwie łóżko domek ?

              Meble do spania w kształcie domków to propozycja nie tylko do pokoju dziecięcego. Również w pokoju młodzieżowym łóżko w formie domku odnajdzie się świetnie. Jego sielska, pomysłowa prezencja ozdobi w wyjątkowy sposób przestrzeń pokoju nastolatka bądź nastolatki. Sam stelaż domku jest bardzo łatwo udekorować, nadając mu konkretnego stylu. Wystarczą do tego stylowe, kolorowe poduszki i niebanalna pościel. Łóżka domki świetnie prezentuje się również ze sznurem kolorowych lampionów a także w otoczeniu modnych obrazków. Stelaż mebla posiada jeszcze jedną nieocenioną zaletę – może on służyć jako miejsce na garderobę. Na stelażu bardzo łatwo jest zawiesić wieszaki z ubraniami czy różne garderobiane dodatki.

              Drewniane łóżko domek dla dziecka to mebel magiczny i wyjątkowy. Jego skandynawska, minimalistyczna, lecz zarazem efektowna stylistyka zachwyca od samego progu. Wybierając właśnie takie miejsce do spania, możesz mieć pewność, że ten mebel stanie się ulubionym miejscem Twojej pociechy.