Komody z półkami

Warto wiedzieć:

Internetowy sklep Edinos.pl prezentuje kolekcję gustownych mebli – poznaj komody z otwartymi półkami, które są uniwersalnym dopełnieniem każdego pomieszczenia. Galeria zawiera niesamowite bogactwo mocno zróżnicowanych form – od prostych i minimalistycznych egzemplarzy, po stylizowane i mocno kolorowe wersje. Wszystkie komody z półkami zachwycają mistrzowsko skonstruowaną bryłą, której środek jest profesjonalnie przemyślanym wnętrzem. Wszystko po to, by zapewnić użytkownikowi dużo miejsca do przechowywania i zagwarantować maksymalne wsparcie organizacji pomieszczenia, w jakim będzie umieszczona komoda z półkami. Meble zapewniają niespotykaną wygodę użycia. To, co wyróżnia tę kategorię to pojemność półek w komodach, oczywiście podyktowaną wielkością komody oraz optymalne rozmieszczenie wszystkich przedziałów, które pomogą w segregacji bibelotów. Dzięki temu meble od Edinos.pl charakteryzują się wysoką funkcjonalnością – w środku przechowasz i uporządkujesz wiele produktów.

Komody z półkami w ofercie sklepu Edinos.pl

Asortyment sklepu Edinos.pl cechuje się dużą oryginalnością komód z praktycznymi półkami, które eksponują tutaj współczesny design i niebanalną formę, choć w ofercie nie brak także modeli tradycyjnych. Nawet proste komody z półkami prezentują rzemieślniczo dopracowane fronty, które uwodzą profesjonalnym wykończeniem. Część kolekcji stanowią jednak wyposażone w półki komody z bogato zdobionymi frontami, które cechuje niezwykła gustowność i klasyczny, szlachetny charakter. Z reguły komody z półkami prezentują tutaj wysokiej klasy gatunki drewna, pochodzącego z drzew dębu, mango lub teku. Wyjątkowe frezy i uchwyty dodają meblom niezwykłej dostojności. Wszystkie warianty stanowią wyjątkową, architektoniczną gratkę, a niektóre komody z otwartymi półkami są prawdziwymi perełkami sztuki meblarskiej.

Idealna jakość produktów to suma nie tylko rzemieślniczej kreacji mebli, ale przede wszystkim wytrzymałość i solidność. W całym procesie produkcyjnym każdej komody mocno zwraca się uwagę na każdy szczegół, a poszczególne etapy produkcji są ściśle nadzorowane, o czym świadczy unikalny certyfikat Edinos Standard DSI 804. Komody z półkami wyróżnia nieprzeciętna klasa i elegancja, które są widoczne już przy pierwszym kontakcie z meblem. Do wytworzenia komód i półek używamy wyłącznie wysoko gatunkowych surowców, które specjalnie selekcjonujemy. To wyjątkowe budulce, charakteryzujące się nieprzeciętną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, warunki zewnętrzne i pochłanianie wilgoci. W konstrukcji komód zastosowaliśmy innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu komody z otwartymi półkami są wyposażone w systemy cichego domykania oraz swobodne przesuwanie się zawiasów i prowadnic, o ile zawierają dodatkowe szuflady. Komody z otwartymi półkami gwarantują komfortowe i długoletnie użytkowanie. Będą idealnym uzupełnieniem nie tylko mieszkań, ale również komercyjnych miejsc – gabinetów, hoteli, recepcji. Już teraz zdecyduj się na konkretny model, a podczas zakupu uzyskasz nie tylko niską cenę, ale także 10-letnią gwarancję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją mebli – komody z półkami od Edinos.pl pomogą Ci odmienić wizualizację Twojego wnętrza.