Regały industrialne i loftowe.

Warto wiedzieć:

Unikatowe regały w stylu industrialnym pozwolą na łatwą i efektywną przemianę każdego wnętrza. Dzięki metalowym, prostym, lofotowym regałom pokój, kuchnia czy biblioteka staną się wysoce funkcjonalne, zyskując przy tym sporo nieprzeciętnego uroku. Jeszcze kilkanaście lat temu regał industrialny w powszechnym mniemaniu był meblem, którego nie stawia się poza garażem czy piwnicą. Od tego czasu jednak zarówno projektanci, jak i nieszablonowo myślący właściciele mieszkań zdążyli dostrzec jedyne w swoim rodzaju piękno tych surowych konstrukcji w stylu loft. Regały metalowe zdominowały przestrzenie loftów, kamienic i tradycyjnych domów, których mieszkańcy cenią sobie industrialną i minimalistyczną atmosferę.

Loftowe regały metalowe, które zgromadziliśmy w naszej ofercie, pozostają pod wpływem tych fascynujących trendów, których potencjał aranżacyjny wydaje się prawie niewyczerpany. Jednocześnie każdy z prezentowanych powyżej modeli został wykonany ze starannie dobranych materiałów meblarskich, połączonych ze sobą w niezawodny, dopracowany sposób. Nie są to więc bynajmniej proste regały warsztatowe, a raczej ich dokładne repliki, dostosowane do standardów eleganckiego wnętrza.

Modny regał loft to tysiące możliwych zastosowań.

Uważna analiza obecnych trendów w aranżacji wnętrz wskazuje, iż regały metalowe w stylu industrialnym nie przestaną zyskiwać na popularności. W wielu przypadkach loftowe regały zastąpią tradycyjne, zamykane szafki, szafy czy komody. Lekki, wytrzymały szkielet, na jakim opiera się wysokiej jakości regał industrialny, to wprost wymarzona oprawa dla różnej wielkości pudełek z wzorzystej tektury, trawy cytrynowej czy niebielonej juty.

Regały industrialne - z warsztatu na salony.

Na naszych loftowych regałach wspaniale będą wyglądały także kuchenne zapasy, umieszczone w szklanych słoikach o błękitnym poblasku lub porcelanowych pojemnikach z targu staroci. Nie zapominamy przy tym również o miłośnikach roślin doniczkowych. Niewiele mebli jest w stanie wyeksponować piękno i niezwykłość domowej kolekcji sukulentów czy rzadkich ziół w tak udany sposób, jak te niepowtarzalne regały industrialne. Co więcej, niezabudowane boki regałów nie będą stanowiły przeszkody dla promieni słonecznych, a ustawione na półkach rośliny otrzymają wszystko, czego potrzebują.