Warto wiedzieć:

Unikatowe regały w stylu industrialnym pozwolą na łatwą i efektywną przemianę każdego wnętrza. Dzięki metalowym, prostym, lofotowym regałom pokój, kuchnia czy biblioteka staną się wysoce funkcjonalne, zyskując przy tym sporo nieprzeciętnego uroku. Jeszcze kilkanaście lat temu regał industrialny w powszechnym mniemaniu był meblem, którego nie stawia się poza garażem czy piwnicą. Od tego czasu jednak zarówno projektanci, jak i nieszablonowo myślący właściciele mieszkań zdążyli dostrzec jedyne w swoim rodzaju piękno tych surowych konstrukcji w stylu loft. Regały metalowe zdominowały przestrzenie loftów, kamienic i tradycyjnych domów, których mieszkańcy cenią sobie industrialną i minimalistyczną atmosferę.

Poznaj nowoczesne regały industrialne od Edinos.pl, które są praktycznym dopełnieniem wnętrza. Cała kolekcja to uniwersalne loftowe regały, które zachwycają prostotą i jest to ogromna zaleta mebli – prezentują lekką bryłę, dzięki której dekorowane pomieszczenie zachowuje nieprzytłoczoną przestrzeń z większą ilością światła. Niezabudowane tyły i boki regałów dobrze wpisują się w surowy i oszczędny industrialny styl, charakterystyczny dla pofabrycznych wnętrz. W galerii znajdziesz regały loft, których profile są symetryczną geometrią – równe boki tworzą wyraziste konstrukcje, w których oprócz metalowych wsporników uformowanych w różny sposób liczy się szlachetny i solidny surowiec – drewno. 

Industrialne regały loft w ofercie sklepu Edinos.pl

Industrialne regały firmy Edinos.pl najpiękniejszą dekorację odsłaniają w postaci drewnianych półek, które wyróżniają się wyjątkową strukturą surowca. Zachwycające odmiany mebli mają ciemny, oleisty i niejednorodny odcień. Dzięki takim dodatkom regały loft kryją w sobie nutkę tajemniczego, nowojorskiego industrializmu oraz prezentują się niezwykle stylowo, pasując nawet do trendów art-deco. W galerii sklepu znajdziesz także jaśniejsze wersje industrialnych regałów w klasycznej odsłonie drewnianych półek – to słoneczne, ciepłe barwy sosny, dębu złotego i sonomy, które pasują również do aranżacji w stylu minimalistycznym i kolonialnym. Czarne regały industrialne są wykonane całkowicie z metalu – takie warianty są również charakterystyczne dla loftowego nurtu, podobnie jak modele, które eksponują w budowie półek drewno łączone z czarną stalą. Loftowy design regału prezentuje wtedy większą dynamikę wizualizacji. Biała stal stelaży i drewniane półki to nowość – regały w industrialnym stylu w takiej odsłonie są jasnym wariantem mebla, który z kolei idealnie wpisuje się nawet w skandynawskie pokoje. Bogata oferta sprawia, że loftowe regały możesz łatwo dopasować do swojego wnętrza, ponieważ taka różnorodność udowadnia, że nurt ma ponadczasowy i niezwykle plastyczny charakter. Sprawdź, która wersja wpisuje się dobrze w Twoje gusta.
 
Dopracowanie regałów jest rzetelne i prezentuje wysoką jakość – produkty są wyjątkowo solidne, a każdy detal jest dokładnie wykończony. Odpowiednie wyważenie pozwala traktować regały industrialne od Edinos.pl jako stabilne meble, które będą dużym wsparciem organizacyjnym każdego wnętrza. Wspaniale urządzą gabinety, salony i dziecięce pokoje. Są perfekcyjne do tworzenia domowych i publicznych bibliotek oraz będą perfekcyjnym wyposażeniem biur, korporacji i urzędów. Praktyczne jest to, że w ofercie sklepu znajdziesz każdy rozmiar mebla i kształt, a modeli w tej kolekcji jest wiele. To wąskie słupki i szerokie regały loft, które zachwycają niekonwencjonalnym profilem, a nawet modele narożne, które pomogą zaadoptować każdy kąt wnętrza. Atrakcyjność regałów w stylu industrialnym została uzyskana dzięki kreatywnym detalom, a są to: ażurowe płaszczyzny, dodatki w postaci zamykanych szafek z dekoracyjnym frontem i półki osadzone w nietypowy sposób. Warto zapoznać się z całym asortymentem sklepu, do czego zachęcamy. Regały industrialne to obowiązkowe dodatki każdego wnętrza, więc jeśli są w dobrej cenie, prezentują estetyczny design i są niezwykle mocne, warto skorzystać z takiej ofertę. Funkcjonalność mebli to jest coś, czego potrzebujesz.
 
Loftowe regały metalowe, które zgromadziliśmy w naszej ofercie, pozostają pod wpływem tych fascynujących trendów, których potencjał aranżacyjny wydaje się prawie niewyczerpany. Jednocześnie każdy z prezentowanych powyżej modeli został wykonany ze starannie dobranych materiałów meblarskich, połączonych ze sobą w niezawodny, dopracowany sposób. Nie są to więc bynajmniej proste regały warsztatowe, a raczej ich dokładne repliki, dostosowane do standardów eleganckiego wnętrza.

Uważna analiza obecnych trendów w aranżacji wnętrz wskazuje, iż regały metalowe w stylu industrialnym nie przestaną zyskiwać na popularności. W wielu przypadkach loftowe regały zastąpią tradycyjne, zamykane szafki, szafy czy komody. Lekki, wytrzymały szkielet, na jakim opiera się wysokiej jakości regał industrialny, to wprost wymarzona oprawa dla różnej wielkości pudełek z wzorzystej tektury, trawy cytrynowej czy niebielonej juty.

Na naszych loftowych regałach wspaniale będą wyglądały także kuchenne zapasy, umieszczone w szklanych słoikach o błękitnym poblasku lub porcelanowych pojemnikach z targu staroci. Nie zapominamy przy tym również o miłośnikach roślin doniczkowych. Niewiele mebli jest w stanie wyeksponować piękno i niezwykłość domowej kolekcji sukulentów czy rzadkich ziół w tak udany sposób, jak te niepowtarzalne regały industrialne. Co więcej, niezabudowane boki regałów nie będą stanowiły przeszkody dla promieni słonecznych, a ustawione na półkach rośliny otrzymają wszystko, czego potrzebują.