Warto wiedzieć:

            O jakich meblach myślimy w pierwszej chwili przy projektowaniu wnętrza sypialni, garderoby czy pokoju dziennego? Z całą pewnością są to funkcjonalne regały oraz pojemne szafy na ubrania. Bez nich nie może obejść się żadne mieszkanie. Nawet to o bardzo minimalistycznym charakterze potrzebuje mebla, który pomieści ubrania i najważniejsze przedmioty. Różnorodność modeli szaf oraz regałów na ubrania stwarza nie lada problem w doborze tych odpowiednich do potrzeb mieszkania. Warto zastanowić się, jakie meble najlepiej wpasują się w domowe przestrzenie i oprócz walorów estetycznych, wybrać model odpowiednich rozmiarów. Sklep internetowy Edinos.pl oferuje wiele regałów oraz innych mebli szaf na ubrania. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, na przykład z odpornego na uszkodzenia materiału MDF czy wytrzymałego, naturalnego drewna. Ich trwałość to gwarancja, że posłużą na długie lata.

              Regały na ubrania świetnie sprawdzają się we wszelkich garderobach. Czasem wystarczy postawić jeden taki regał, by cieszyć się uporządkowaną, zgrabnie urządzoną garderobą. Regały posiadają praktyczne półki, na których można umieścić zamykane pudełka, np. na bieliznę czy na obuwie. Meble na ubrania często charakteryzują się ciekawymi formami, dzięki czemu mogą stanowić jedyną w swoim rodzaju ozdobę wnętrza. Jasne modele znakomicie odnajdą się w każdym nowoczesnym stylu, np. skandynawskim czy art deco. Ciemne regały na ubrania przywodzą na myśl klasykę. Będą one idealne także do wnętrza rustykalnego czy vintage.

           Prezentowane w sklepie Edinos.pl szafy, to ponadczasowe, niezastąpione meble. Jedne z nich cechuje elegancka prostota, inne modele zachwycają swoją industrialną, pomysłową formą.

Interesująca szafa na ubrania może być zdecydowanym akcentem każdego mieszkania.

Szczególnie dla tych, którzy gustują w designerskim minimalizmie. W aranżacjach wnętrz nowoczesnym, interesującym zabiegiem jest mieszanie mebli i przedmiotów z różnych stylistyk. Taki eklektyzm pozwala na kreatywność i dużą swobodę w urządzaniu garderoby czy pokoju. Szafa nie musi być zatem typowym meblem znanym od lat – czyli takim o prostokątnej formie bez zdobień. Współczesne szafy to niepowtarzalne projekty, dzięki którym mieszkanie może nabrać prawdziwego uroku. Oprócz nietypowej estetyki szaf, warto docenić ich funkcjonalizm. Przede wszystkim są one pojemne. Niektóre z mebli posiadają wiele półek wbudowanych wewnątrz, co pozwala na zachowanie porządku i łatwego dostępu do ubrań i rzeczy. Wygodnym zabiegiem są również lusterka umieszczone wewnątrz lub na zewnątrz szaf.

             Regały oraz szafy na ubrania to niezwykle funkcjonalne meble. To dzięki nim w naszych mieszkaniach panuje porządek. Oprócz wygody ich użytkowania, należy docenić także ich różnorodną stylistykę. Nietuzinkowe meble w garderobie, pokoju czy sypialni mogą nadać wyjątkowego charakteru całemu mieszkaniu.